2
Випускники Carclean Academy: історія “West Road” з м. Ковель

Коли є справжня команда, чіткий план дій і бажання працювати, здійснення запланованого – справа найближчого часу! Саме з таким настроєм Сергій, Ігор та Руслан з м. Ковель приїхали в “Carclean Academy”!Читать дальше →

2
- Я живу детейлінгом, - випускник Carclean Academy Сергій Корнай

Carclean Academy – це не лише кваліфіковане навчання та сертифікати, а й дружня, навіть сімейна атмосфера, — такий відгук залишив наш випускник Сергій Корнай зі Львова. Нам дуже приємно! В свою чергу, хочемо сказати, що пишаємося такими мотивованими і цілеспрямованими студентами!


Читать дальше →

2
Детейлінг – це робота над собою, - команда Carclean Poltava

Скільки працюємо, стільки переконуємося, що детейлінг у житті кожного розпочинається з бажання працювати над собою. Повірте, важливо не те, скільки років ви маєте справу з авто та скільки місць роботи змінили. Головне – чи є прагнення розвиватися та вчитися новому.

Як стають детейлерами, чи важко навчитися доглядати за автомобілями та про детейлінг зсередини ми поговорили з нашими випускниками Костянтином та Іваном з команди Carclean Poltava.


Читать дальше →

2
З диригентів у детейлери: про життєві повороти та навчання в Carclean Academy

Життя вміє дивувати, і ми постійно в цьому переконуємося! Адже до нас приїжджають цікаві люди, кожен з яких має власну неповторну історію!

Хочемо розповісти про нашого нового випускника – позитивного, рішучого і цілеспрямованого Володимира Черниша! Він приїхав в “Carclean Academy” на курс “Детейлінг інтер’єру” і в подальшому планує професійно займатися хімчисткою автомобілів.


Читать дальше →

2
-Мріємо стати кращими, - історія бізнесу "з нуля"

Знаєте, що найцікавіше у нашій роботі? Люди, які до нас приїжджають!

Продовжуємо розповідати про наших випускників, адже кожен із них – неординарна особистість. Детейлінг – саме для таких!

Знайомтеся – Олег та Євген із м. Коломия, хлопці, які розпочали детейлінг-бізнес “з нуля” і мають дуже амбітні плани. І у них точно все вийде, ми впевнені!


Читать дальше →

2
“ Машина – це друга дружина”: коли детейлінг для душі

У “Carclean Academy” приїжджають дуже різні люди, і у кожного своя мета: хтось розглядає детейлінг як спосіб подальшого заробітку і успішної кар’єри, а хтось – як справу для душі, яка надихає і відволікає від буденних проблем. Яскравим прикладом тих, хто навчається “для себе”, є Ярослав Рожок зі Львівщини.

Ярослав більше 14 років живе у Лондоні і приїхав в Україну влаштувати собі невеликі канікули. Вирішив провести час із користю – навчитися професійному детейлінгу. Перелопатив безліч форумів, передивився багато відео, перечитав про різні компанії. Обрав “Carclean Academy” – і абсолютно задоволений!


Читать дальше →

3
Моя професія - детейлер, або Куди вдало вкласти інвестиції

Куди найкраще вкладати інвестиції? Одне з найбільш мудрих рішень – це дати хороший старт своїм дітям!


Нашому студенту Олексію Добровінському з Харківщини усього 17 років, і він – продовжувач сімейного бізнесу. Сім’я має власну автомийку і магазин автозапчастин, а незабаром відкриває СТО, де передбачений бокс під детейлінг. За цей напрямок бізнесу відповідатиме Олексій, тому батько делегував його здобувати знання в Carclean Academy!


Читать дальше →

3
Детейлінг для BMW 7 SERIES: до і після

Якщо вашому автомобілю потрібно більше блиску та індивідуальності, час на детейлінг!

Нещодавно в студії детейлінгу “Carclean” побував BMW 7 SERIES.


Читать дальше →

3
Подготовка к полировке

Nanolex
Как правильно подготовить автомобиль к механической полировке кузова и не повредить лакокрасочное покрытие? Сегодня поговорим об одном из видов загрязнений на поверхности ЛКП, а именно о металлических вкраплениях
(пыль и стружка), которые появляются в процессе эксплуатации автомобиля, при торможении колодки стираются, а их раскалённые частички прилипают к кузову, дискам и пластику, в последствии вызывая коррозию и разрушение ЛКП,
При очистке, очень важно, использовать качественную и безопасную химию, с нейтральным уровнем РН, с индикатором цвета. Такие средства можно применять для очистки хрома и полированного металла, она на много безопасней, чем традиционные кислотные очистители!
Не стоит экономить на таких важных процессах. Рекомендуем Вам обращаться к профессионалам своего дела!

3
Химчистка паром!

Nanolex
Все автовладельцы рано или поздно, сталкиваются с такой проблемой как химчистка салона автомобиля. Кто-то делает это сам, чтобы с экономить, а кому-то нравится это делать непосредственно своими руками. Мы же рекомендуем Вам, обратиться к профессионалам этого дела, так как правильное оборудование, хорошая химия и огромный опыт таких специалистов, а самое главное специалистов, которые живут этим и вкладывают туда частичку своей души, непременно дадут отличный результат!
К тому же высококачественная и дорогая химия, не оставит на поверхности таких веществ как каустическая сода, фосфаты и кислоты, почему...? Да потому, что их там нет! Поверхность после очистки будет чистой, свежей и натурально матовой, без искусственного блеска, потеков и разводов! Продукт подходит как для текстильных, кожаных, так и для пластиковых виниловых поверхностей.
При химчистке салона необходимо использовать профессиональный парогенератор, давление пара (на выходе составляет не менее 8 bar) и высокая температура, расщепляют грязь и дезинфицируют поверхность.
Большинство парогенераторов продаваемых на нашем рынке, полупрофессиональные, бытовые, что в свою очередь, не дают максимального эффекта при обработке очень грязных поверхностей при химчистке салона и мойке двигателя!