1
Випускники «Carclean Academy»: Андрій Підлісний (м. Луцьк)

Для когось детейлінг — це основна професія і спосіб заробітку, а для іншого — улюблений спосіб відпочинку!

Андрій Підлісний з міста Луцьк давно і успішно працює у сфері IT. А у вільний від основної роботи час дуже любить доглядати за своїм автомобілем. Читає, дивиться відео, цікавиться новинками детейлінгу. Ну а за професійними знаннями і навиками приїхав в «Carclean Academy»!Андрію, хто ти за освітою?

Закінчив факультет міжнародних відносин, але вже близько 8 років працюю в ІТ. Це моя перша і основна робота.

Чому ж вирішив навчатися детейлінгу?

Просто дуже люблю автомобілі (сміється). Догляд за авто — це моє захоплення, яким я із задоволенням займаюся у вільний час. Багато читаю, дивлюся відео. Якщо з хімчисткою мені все більш-менш зрозуміло, то полірування викликало багато питань. Тому вирішив записатися на курс «Детейлінг екстер’єру» в «Carclean Academy».Рішення навчатися було спонтанним?

Ні, я вже давно планував пройти навчання, ще до війни. Хотілося побачити цю атмосферу зсередини.

Поділися враженнями від «Carclean Academy».

Все сподобалося! Професійний підхід, доброзичливе відношення, комфортна атмосфера. Так як я навчався поліруванню з нуля, важливо було, чи доступно подають інформацію. Тренер все зрозуміло пояснив і показав, як те чи інше робиться. Потім всі навики ми відпрацювали на практиці.Тепер треба, щоб це все осіло. Загалом я дуже задоволений і трохи втомлений.

Як я розумію, навчання ти проходиш для себе. Не виникає бажання втілити своє хобі на комерційному рівні?

На мою думку, в теперішній ситуації це досить важко. Поки що мене основна робота влаштовує, а детейлінг — спосіб відпочити і розвантажитися. Можливо, колись, у далекому майбутньому, плани зміняться. А наразі буду займатися автомобілями у вільний час і просто отримувати від цього задоволення. Для початку попрактикуюся на машинах друзів (сміється).Андрію, хай детейлінг завжди залишається для тебе джерелом натхнення!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.