1
Випускники «Carclean Academy»: Сергій Торчинюк (ТОВ «Тигрес, м. Луцьк)

Власний детейлер у штаті — це дуже круто і потрібно, — вирішили у ТОВ «Тигрес» і прислали свого працівника на навчання в «Carclean Academy». Сергій Торчинюк з м. Луцьк пройшов в Академії курси «Детейлінг екстер’єру» та «Детейлінг інтер’єру» і готовий професійно доглядати за автопарком підприємства!Сергію, розкажи про свою роботу.

Вже пів року працюю в ТОВ «Тигрес», доглядаю за автопарком підприємства, де близько 10 автомобілів. В мої обов’язки входить мийка авто та базове прибирання салону. Але для збереження машин в гарному стані потрібен більш грунтовний догляд — мийка двигуна, полірування, хімчистка тощо. Зрозуміло, що для цього потрібні знання і навики. Тому керівник вирішив відправити мене на навчання в «Carclean Academy». Я погодився одразу, адже мені це дуже цікаво.Чи сподобалося навчання і чи було воно результативним?

Враження чудові! Дуже хороше відношення, грунтовно все пояснюють, спокійна і комфортна атмосфера. Коли щось не виходить, не б’ють, не сварять (сміється). Колектив хороший, все на високому рівні. Навчання проходить безпосередньо на авто — все робиш сам під наглядом і керівництвом тренера. Такий підхід дає відмінний результат.Щось нове для себе відкрив?

Майже все для мене було новим. Навіть у мийці, якою ніби вже займався, відкрив для себе багато важливих моментів. Тепер будемо мити авто правильно.

Що найбільше сподобалося?

Полірування. Так як до цього машинку в руках не тримав, на початку переживав, було страшно щось зіпсувати. Потім освоївся і стало дуже цікаво (сміється). Особливо вразив результат: автомобіль, який всі вважали чорним, насправді виявився темно-синім.Дійсно вражає! Скажи, загалом навчатися було складно?

Ні, адже зі мною постійно був тренер, який допомагав, підстаховував і пояснював все, що незрозуміло.

Хотів би згодом ще чомусь навчитися?

Так, було б цікаво пройти навчання по антигравійній плівці.

Чи сподобалося тобі в «Carclean Academy» і чи рекомендував би ти нашу Академію своїм знайомим?

Звичайно! Всім кажу: якщо плануєте професійно займатися детейлінгом, навчатися лише сюди!

Вітаємо ТОВ «Тигрес» з новоспеченим детейлером і бажаємо Сергію успіхів у новій професії!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.