1
Випускники «Carclean Academy»: Олександр Калмиков (м. Чернігів)

— Нещодавно ми відкрили детейлінг. Для мене це етап розвитку бізнесу і те, що до душі, — розповідає власник автосервісу «Lucky Motors» у м. Чернігів Олександр Калмиков. — Наразі проводимо полірування, хімчистку салону та захист авто плівкою. Є бажання розширити спектр послуг.

Олександр пройшов в «Carclean Academy» навчання за напрямком «Реставрація шкіри та пластику», і ця послуга скоро буде доступна у Чернігові!Олександре, як давно ти працюєш з автомобілями?

Захоплююся ними з ранніх років. В 17 років навіть відкрив мийку на 4 пости. Правда, тоді про детейлінг навіть не чули (сміється).

Потім переключився на іншу сферу: тривалий час працював фітнес-тренером у Харкові. Маю освіту реабілітолога і спеціалізувався на реабілітації після травм.

У певний момент захотілося змінити діяльність, вирішив повернутися до автомобілів. Так визріла думка відкрити автосервіс. У Харкові їх було більш ніж достатньо, тому почав шукати, де немає великої конкуренції. Розглядав різні варіанти, і обрав Чернігів.

Переїхав, орендував невелику станцію на два підйомники, запустив рекламу. Потрохи робота налагодилася. Вже займаюся цим 4 роки. Наразі маю 12 ремонтних і 2 мийні пости. 4 місяці тому на базі автосервісу відкрив детейлінг.В Чернігові велика конкуренція?

В моєму розумінні детейлінг — це облаштована студія, де працює навчена команда і послуги надаються на професійному рівні. Цим критеріям в Чернігові більш-менш відповідає тільки одна студія. Гаражі я не беру до уваги. Конкуренти вони нам тільки у демпінгуванні цін.

Клієнти вимогливі?

Люди ще не до кінця розуміють, що таке детейлінг. У багатьох після обслуговування в гаражах загалом негативне уявлення про цю сферу. Коли замаскували подряпини силіконом, а через тиждень вони повилазили назад, більшість думають: навіщо воно мені взагалі треба?

Тому, в першу чергу, наше завдання — показати, що таке справжній детейлінг.

Ти обрав навчання по реставрації шкіри. Чому саме цей курс?

Послуги полірування і хімчистки ми вже надаємо, хоча планую і надалі підвищувати рівень. Ну а реставрація шкіри для нас нова послуга. Впевнений, що вона буде користуватися попитом.Чому вирішив навчатися саме в «Carclean Academy»?

Знаю про вас давно, ще з відкриття свого автосервісу. 4 роки спостерігаю за Академією в Інстаграмі. Викликали в мене довіру, відчув, що варто сюди приїхати.

І як враження?

Дуже хороші. Подобається, як все побудовано, як виглядає ваш детейлінг і база для навчання. Інформацію дають доступно і зрозуміло. Ну і мені це дуже цікаво.Які плани на найближче майбутнє?

Підібрати людей в команду, навчити їх тому, що освоїв тут. Ну і надалі розвиватися та надавати послуги високого рівня.

Так тримати!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.