0.00
5 читателей, 1 топик

Професійне полірування автомобіля

Професійне полірування кузова автомобіля довіряють нашій студії авто детейлінгу «Carclean» Луцьк тому що:

1.Наші працівники пройшли спеціалізоване навчання у лідерів світового автодетейлінгу і мають доступ до будь яких поверхонь лакофарбового покриття автомобіля!
2.Наша команда висококваліфікованих професіоналів має великий практичний досвід та обробила вже більше 1000 автомобілів від економ до супер преміум класу! З результатами робіт можна ознайомитись в нашій фотогалереї.
3.В роботі ми використовуємо тільки високоякісні та новітні матеріали, яким довіряють і рекомендують найкрутіші автодетейлери світу! Зокрема продукція Rupes BigFoot — лідер світового ринку!
4.Ми суворо дотримуємось всіх етапів та вимог професійного полірування автомобілів, що забезпечує високу якість наданих послуг!
5.Ми являємось офіційними та ексклюзивними представниками провідних світових захисних покриттів таких, як Nanolex — автокераміка «рідке скло» — що підтверджує наш професіоналізм та якість наданих послуг!
6.Ми гарантуємо відповідну якість та вартість послуги професійного полірування автомобіля, котра виконується від 8 до 24 годин (у тяжких випадках довше), а не 2-3 години, як часто озвучують на мийках! Додатково ми любимо робити подарунки нашим клієнтам від маленьких до великих:) починаючи від безкоштовного прибирання салону, чистки дисків, зняття бітуму…, до безкоштовного нанесення деяких захисних покриттів!
7.В роботі ми дотримуємось принципу постійного розвитку і використовуємо унікальні методики, секрети та фішки по усуненню та маскуванню подряпин, сколів та інших пошкоджень кузова, активно обмінюючись досвідом з нашими колегами з інших міст та держав і проходячи спеціалізовані курси!
8.Гарантійні обов'язки: після надання послуг професійного полірування кузова автомобіля ми запрошуємо Вас на гарантійний огляд та обслуговування покриттів!