0.00
0 читателей, 57 топиков

1
-В «Carclean Academy» мене навчили, що треба завжди відповідати за свою роботу, - Андрій Чачунь (м. Червоноград)

Круто, коли людина має мету і наполегливо до неї йде! Як Андрій Чачунь з м. Червоноград, який мріє про власну улюблену справу у сфері детейлінгу. Він приїхав в «Carclean Academy», щоб стати професіоналом у догляді за авто!Ми поспілкувалися про автомобілі, різницю між детейлінгом і мас-маркетом та перспективи розвитку у цій сфері. Ну і, звичайно, про враження від «Carclean Academy».
Читать дальше →

1
Випускники Carclean Academy: людина дії Сергій Стрільчик (м. Біла Церква)

Треба діяти, а не роздумувати, — впевнений Сергій Стрільчик з м. Біла Церква. Тому, коли побачив інформацію про Carclean Academy, одразу зателефонував, записався і приїхав на курси курси «Детейлінг екстер’єру» і «Реставрація кузова без перефарбування».

І ось навчання успішно пройдене і сертифікат отриманий!


Читать дальше →

1
Випускники Carclean Academy: комплексний курс для двох Сашків

Потрібно відкривати щось своє або, як мінімум, займатися тим, що подобається, — вирішили два Олександри, Дутка і Неруцак, і приїхали в Carclean Academy на комплексний курс детейлінгу.

Раніше хлопці не мали досвіду роботи з авто, але дуже хотіли навчитися. І ось 10 насичених днів в нашій Академії детейлінгу позаду!Про сподівання і реальність, детейлінг як він є і плани на майбутнє читайте у нашій розмові!
Читать дальше →