1
Випускники «Carclean Academy»: Олександр Калмиков (м. Чернігів)

— Нещодавно ми відкрили детейлінг. Для мене це етап розвитку бізнесу і те, що до душі, — розповідає власник автосервісу «Lucky Motors» у м. Чернігів Олександр Калмиков. — Наразі проводимо полірування, хімчистку салону та захист авто плівкою. Є бажання розширити спектр послуг.

Олександр пройшов в «Carclean Academy» навчання за напрямком «Реставрація шкіри та пластику», і ця послуга скоро буде доступна у Чернігові!Олександре, як давно ти працюєш з автомобілями?

Захоплююся ними з ранніх років. В 17 років навіть відкрив мийку на 4 пости. Правда, тоді про детейлінг навіть не чули (сміється).

Потім переключився на іншу сферу: тривалий час працював фітнес-тренером у Харкові. Маю освіту реабілітолога і спеціалізувався на реабілітації після травм.

У певний момент захотілося змінити діяльність, вирішив повернутися до автомобілів. Так визріла думка відкрити автосервіс. У Харкові їх було більш ніж достатньо, тому почав шукати, де немає великої конкуренції. Розглядав різні варіанти, і обрав Чернігів.

Переїхав, орендував невелику станцію на два підйомники, запустив рекламу. Потрохи робота налагодилася. Вже займаюся цим 4 роки. Наразі маю 12 ремонтних і 2 мийні пости. 4 місяці тому на базі автосервісу відкрив детейлінг.В Чернігові велика конкуренція?

В моєму розумінні детейлінг — це облаштована студія, де працює навчена команда і послуги надаються на професійному рівні. Цим критеріям в Чернігові більш-менш відповідає тільки одна студія. Гаражі я не беру до уваги. Конкуренти вони нам тільки у демпінгуванні цін.

Клієнти вимогливі?

Люди ще не до кінця розуміють, що таке детейлінг. У багатьох після обслуговування в гаражах загалом негативне уявлення про цю сферу. Коли замаскували подряпини силіконом, а через тиждень вони повилазили назад, більшість думають: навіщо воно мені взагалі треба?

Тому, в першу чергу, наше завдання — показати, що таке справжній детейлінг.

Ти обрав навчання по реставрації шкіри. Чому саме цей курс?

Послуги полірування і хімчистки ми вже надаємо, хоча планую і надалі підвищувати рівень. Ну а реставрація шкіри для нас нова послуга. Впевнений, що вона буде користуватися попитом.Чому вирішив навчатися саме в «Carclean Academy»?

Знаю про вас давно, ще з відкриття свого автосервісу. 4 роки спостерігаю за Академією в Інстаграмі. Викликали в мене довіру, відчув, що варто сюди приїхати.

І як враження?

Дуже хороші. Подобається, як все побудовано, як виглядає ваш детейлінг і база для навчання. Інформацію дають доступно і зрозуміло. Ну і мені це дуже цікаво.Які плани на найближче майбутнє?

Підібрати людей в команду, навчити їх тому, що освоїв тут. Ну і надалі розвиватися та надавати послуги високого рівня.

Так тримати!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


1
Успішний бізнес під ключ у новому форматі: вітаємо з відкриттям автомийку "Carclean Тульчин"!

Нещодавно ми запустили новий формат успішного бізнесу під ключ — автомийку по франшизі Carclean! І перша з них відкрилася у місті Тульчин Вінницької області!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Олександр Заїка (м. Хмельницький)

Серйозний, відповідальний і зосереджений на результаті — так можемо охарактеризувати нашого сьогоднішнього співрозмовника! Знайомтеся — випускник «Carclean Academy» Олександр Заїка з м. Хмельницький!


Читать дальше →

Випускники «Carclean Academy»: Олександр Чертовських (м. Київ)

Такі різні історії у наших студентів, і кожна з них цікава та особлива!

Сьогодні наш співрозмовник — випускник курсів «Детейлінг екстер’єру» та «Поклейка антигравійної плівки» Олександр Чертовських з міста Київ. Економіст за освітою, наш студент перепробував себе у різних сферах діяльності. Вирішив займатися детейлінгом і приїхав в «Carclean Academy» за знаннями!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Наталія Класс (м. Дніпро)

— 15 років працюю з автомобілями і дуже люблю свою роботу, — розповідає наша студентка, представниця офіційного дилерського центру «Lexus» в місті Дніпро Наталія Класс. — До вас приїхала, щоб підвищити кваліфікацію і навчитися полірувати.Наталія пройшла в «Carclean Academy» групове навчання за напрямком «Детейлінг екстер’єру». Наша розмова — про враження від навчання, плани на майбутнє та ще багато чого цікавого.
Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Максим Пазинич (м. Одеса)

У нас часто запитують, чи можна в нашій Академії навчитися детейлінгу з нуля. Відповідь — так! Але майте на увазі, що ця робота затягує!

Максим Пазинич приїхав на навчання в «Carclean Academy» з м Одеса. Він студент, у майбутньому планує бути моряком. Але через війну ці плани довелося відкласти. У сферу детейлінгу потрапив, можна сказати, випадково, і приїхав до нас зовсім «зеленим». Що було далі, він розповість сам!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Елла Рижко (Луцьк-Варшава)

— Хочу займатися тим, що мені до душі, — розповідає випускниця «Carclean Academy» Елла Рижко. І вона знайшла себе у детейлінгу!

Елла родом з Луцька, але вже більше 10 років проживає у Польщі. Там і планує працювати та розвиватися як детейлер.Наша розмова — про пошуки себе, знайомство з детейлінгом, плани на майбутнє та багато іншого!
Читать дальше →