Випускники Carclean Academy: комплексний курс для двох Сашків

Потрібно відкривати щось своє або, як мінімум, займатися тим, що подобається, — вирішили два Олександри, Дутка і Неруцак, і приїхали в Carclean Academy на комплексний курс детейлінгу.

Раніше хлопці не мали досвіду роботи з авто, але дуже хотіли навчитися. І ось 10 насичених днів в нашій Академії детейлінгу позаду!Про сподівання і реальність, детейлінг як він є і плани на майбутнє читайте у нашій розмові!

Детейлінг для вас – це...?


Це те, що нам подобається. Те, де ми хочемо працювати. Ідеальна робота для тих, хто по-справжньому любить автомобілі.Чому вирішили працювати з авто?Тривалий час перебували за кордоном, в Італії. Працювали в різних сферах. Повернулися додому, і треба було вирішувати, чим будемо заробляти на життя в Україні. Обидва захоплюємося автомобілями – чому б не спробувати себе у цій галузі?

Спочатку була ідея поклейки машин плівкою. Почали дізнаватися, що до чого. Зрозуміли — не все так просто. Не можна одразу стати і поклеїти автомобіль – перед цим проводиться ряд інших робіт. Треба було десь цьому всьому навчитися.

Як вибирали місце навчання?


Спочатку почали більше читати про детейлінг: що це таке і як працює. Зокрема, цікавила ця сфера конкретно в нашій країні. Так дізналися про Міжнародну мережу детейлінг-студій Carclean, яка є лідером у цій галузі. Стали відстежувати Carclean в соцмережах і ютуб.

Згодом почули, що при мережі є школа детейлінгу – Carclean Academy. Вирішили: якщо навчатися, то тільки тут. І вважаємо, що це було дуже вдале рішення.
Чому вибрали комплексний курс навчання?


Це дало нам зможу побачити сферу детейлінгу в цілому, зрозуміти, чи підходить нам така робота і на яких саме послугах ми будемо робити акцент.
І які зробили висновки? Ваші сподівання виправдалися?

Зрозуміли, що нам подобається все! І складно сказати, що більше, адже від кожного дня була маса вражень. Можна сказати, що Carclean Academy – це дуже крутий досвід і величезний вклад у подальший професійний розвиток. Отримали набагато більше, ніж чекали.

Ви мали змогу попрацювати з усіма тренерами Carclean Academy. Розкажіть про ваші враження.


Тут працюють справжні професіонали. Видно, що люди знають, що роблять і про що говорять.
Спокійно, послідовно, грунтовно пояснюють, розказують і показують, поки ти, врешті-решт, не зрозумієш і не навчишся це робити.
Не можна виділити когось одного, адже це буде несправедливо по відношенню до інших. Всі вони дійсно круті.

Скажемо одне: ми ще не бачили, щоб настільки уважно, професійно і відповідально відносилися до своєї роботи.

Які плани на майбутнє?


Облаштувати приміщення і займатися професійним детейлінгом. Плануємо брати якістю послуг і точно будемо працювати на совість. Планів багато, але про них ми розкажемо пізніше.

Олександр Наруцак і Олександр Дутка, команда Carclean Academy щиро бажає вам успіху! Ми у вас віримо!Запис на навчання за телефонами +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


  • нет
  • avatar
  • 0
  • Поделиться

1
Випускники «Carclean Academy»: Іван Солило (м. Рава-Руська, Львівська обл).

Продовжуємо знайомити вас з випускниками «Carclean Academy»!

Іван Солило з м. Рава-Руська, що на Львівщині, на початку жовтня успішно завершив курс «Детейлінг екстер’єру» і отримав сертифікат про досягнутий кваліфікаційний рівень. Цікаво, що він планував навчання в «Carclean Academy» близько 2 років! Але сумнівався, зважував «за» і «проти», думав, потрібно це йому чи ні. А поштовхом нарешті поїхати стала… братова машина!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Сергій Мошковський (м. Луцьк)

Повернувся з Києва у рідне місто, щоб відкрити власну справу, — розповідає наш випускник Сергій Мошковський з м. Луцьк. — Ну а для вдалого старту вирішив здобути додаткові навики в «Carclean Academy» на курсі «Детейлінг інтер’єру»!

Про навчання і не тільки — у нашій з Сергієм розмові!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Микола Поліщук (м. Новоград-Волинський)

Чим більше знань, тим більше можливостей, — впевнений Микола Поліщук з м. Новоград-Волинський. Саме тому він, досвідчений спеціаліст по перешиву салонів, приїхав на навчання реставрації шкіри в Carclean Academy.


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Віталій Уваров і Вільям Березовський (м. Луцьк)

Левова частка успіху будь-якої справи — це підготовлений персонал! Тому дуже приємно, що нам довіряють таку відповідальну справу, як навчання нових працівників!

Незабаром у нашому рідному м. Луцьк відкривається сучасна детейлінг-студія, і ми провели підготовку її працівників! Вільям Березовський і Віталій Уваров успішно завершили навчання в Carclean Academy і готові до професійного детейлінгу!Навчалися в 2 етапи: в кінці серпня Вільям і Віталій пройшли курс «Детейлінг інтер’єру», а через місяць освоїли напрямок «Детейлінг екстер’єру». Їм є чим поділитися!
Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Михайло Нестерчук (м. Маріуполь)

Рекомендую Carclean Academy тим, хто хоче займатися справжнім детейлінгом, — так відгукується про нашу Академію Михайло Нестерчук з м. Маріуполь Донецької області.Він розповів, що привело його детейлінг, як проходило навчання, чи ефективне воно та багато іншого. Враження Михайла від «Carclean Academy» зсередини — у нашій розмові.
Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Дмитро Демчук (м. Запоріжжя)

Дотанцювався до детейлінгу, — жартує випускник Carclean Academy Дмитро Демчук з м. Запоріжжя!

Жарти жартами, але чому і навіщо людина, яка змалку професійно займається танцями і зробила у цій галузі неабияку кар’єру, вирішила навчатися детейлінгу? Про це та багато іншого — у нашій розмові!


Читать дальше →

1
Випускники Carclean Academy: Олександр Жихарєв (м. Одеса)

— Поки що це як хобі. Буде круто, якщо з часом воно зможе монетизуватися, — так розповідає про роль детейлінгу у своєму житті Олександр Жихарєв з м. Одеса. А ми думаємо, що головне — почати!

Олександр пройшов в Carclean Academy курс «Реставрація шкіри і пластику» та отримав сертифікат європейського зразка. Ну а ми розпитали нашого випускника про навчання, враження від Академії та плани на майбутнє!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Євгеній Крижановський (м. Київ)

Скільки студентів — стільки унікальних історій! Кожна з них цікава і варта уваги!

Про свій шлях до детейлінгу, навчання та атмосферу в «Carclean Academy», плани на майбутнє та багато іншого нам розповів Євгеній Крижановський з м. Київ!


Читать дальше →

1
Випускники Carclean Academy: Сергій Мазур (м. Бердичів)

Коли любиш те, що робиш, будеш мати і прибуток, і задоволення, — переконаний випускник Carclean Academy Сергій Мазур.

Хлопець з дитинства захоплюється автомобілями, і завжди хотів пов’язати з ними своє життя. Тому навчався детейлінгу з великим бажанням та ентузіазмом!Але про все — з перших вуст!
Читать дальше →