1
Випускники «Carclean Academy»: Елла Рижко (Луцьк-Варшава)

— Хочу займатися тим, що мені до душі, — розповідає випускниця «Carclean Academy» Елла Рижко. І вона знайшла себе у детейлінгу!

Елла родом з Луцька, але вже більше 10 років проживає у Польщі. Там і планує працювати та розвиватися як детейлер.Наша розмова — про пошуки себе, знайомство з детейлінгом, плани на майбутнє та багато іншого!
Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Віталій Стан (м. Конотоп, Сумська обл)

Випускник «Carclean Academy» Віталій Стан з м. Конотоп Сумської області був далекий від автомобілів і зовсім не планував працювати у детейлінгу. І взагалі, він за освітою — кухар-кондитер 4 розряду!

Але, як часто трапляється, життя зробило крутий поворот! Віталій влаштувався на автомийку, щоб підзаробити, — і пішло-поїхало!

Зараз Віталій справжній детейлер, знає і вміє дуже багато. А за новими знаннями і навиками приїхав до нас!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Олександр Усік (м. Чернівці)

У часи, коли багато українців виїжджають за кордон, так цінно, коли хтось їде додому, щоб працювати і розвиватися тут!

Наш студент Олександр Усік більше 5 років жив і успішно працював в Англії. Зараз повернувся в Україну і планує відкрити студію детейлінгу у рідному місті Чернівці! Перший крок до цього — навчання в «Carclean Academy»!


Читать дальше →

1
Випускники «Carclean Academy»: Назар Доманський (м. Вараш)

Потрібно не боятися пробувати себе в чомусь новому. Тільки так знайдеш справу, яка дійсно до душі, — впевнений Назар Доманський з м. Вараш. Він приїхав на навчання в «Carclean Academy», щоб втілити свою давню мрію! Яку — читайте далі!


Читать дальше →

Випускники «Carclean Academy»:Іван Попович (м. Івано-Франківськ)

Продовжуємо серію відгуків про курс «Поклейка антигравійної плівки» від наших випускників! Враженнями від навчання поділився Іван Попович з м. Івано-Франківськ!— Працюю в сфері автомобілів вже більше 9 років. Продавав авто, тривалий час займався хімчистками. Ще рік тому планували запустити на нашій станції послугу поклейки антигравійної плівки, але відклали через війну. Зараз таки наважилися. Щоб надавати послугу якісно, вирішив пройти навчання.
Читать дальше →