2
First Ukrainian SchollConcepts Aсademy: подведение итогов

Первая украинская SchollConcepts Aсademy прошла с большим успехом! Позитивные впечатления и отличное настроение останутся надолго! Ведь это первое в Украине событие такого масштаба!Расскажем, чем был наполнен второй день нашего семинара и подведем итоги мероприятия.
Читать дальше →

2
Тренінг школа від SHOLL concepts.

Тренінг школа від SHOLL concepts.
Організація була на найвищому рівні від місця проведення до вручення сертифікатів, зовсім не так як на багатьох — привіт на тобі бумажку і пака.

Взагалі усе на дуже високому рівні, SHOLL молодці.
Ну тепер розповім про головне:
Автомобілі були не підготовлені, не поліровані. Кожен бажаючий із гостей мав можливість взяти і спробувати любий препарат, поліровучну машинку з кругами і пастами.
Це не була виставка препаратів, автомобілів, де все гарненько лежить а спробувати не можна.
Те що учасники самі мали можливість спробувати препарат від цього були у захваті.
Все навчання пройшло легко ненав'язливо і в той же час зрозуміло.
Учасники школи раді були новим знайомствам з кращими детейлерами України і не тільки, вдень усі навчалися а ввечері ділилися опитом, різними ідеями і думками.
Знання які дала команда спеціалістів Sholl Concept, детейлери уже сьогодні використовують їх в роботі.
Це було неймовірно і поїздка себе більше ніж просто оправдала.

2
First Ukrainian SchollConcepts Academy: первый этап пройден!

Мы долго готовились к грандиозному событию – SchollConcepts Academy! И вот первый день этого мегакрутого события позади! Впечатлений масса!

Напомним, мероприятие такого уровня организовано в Украине впервые! Команды «Carclean Ukraine» и «Scholl Concepts» приготовили участникам чрезвычайно насыщенную программу!


Читать дальше →

2
Профессиональная химчистка салона: чистота и комфорт вашего автомобиля

Приятно садиться в чистый салон, где пахнет свежестью! Без сомнений, ездить в ухоженном авто намного комфортнее и приятнее… Но если кузов автомобиля владельцы моют более-менее регулярно, на уборку салона часто нет ни сил, ни времени…

Специалисты детейлинг-студии «Carclean Ukraine» все сделают за вас – останется только наслаждаться идеальной чистотой!


Читать дальше →

2
Ремонт ( реставрація ) сидінь

Ремонт шкіри салону автомобіля — це досить складний процес, який вимагає застосування спеціальних матеріалів та інструментів. Ми завжди користуємося передовими технологічними розробками і сучасним обладнанням. Завдяки цьому повністю виключається пошкодження обшивки шкіряних сидінь і інших елементів всередині автомобіля під час ремонту. Залежно від складності дефектів, комплекс заходів може включати фарбування, усунення тріщин полімерним складом, армування і проклеювання подряпин, знежирення і підбір кольору. Для кожної поверхні підбирається колір і оформлення, завдяки чому сліди ремонту шкіри салону автомобіля повністю усуваються. Навіть при наявності серйозних пошкоджень ми гарантуємо первозданний зовнішній вигляд салону.
Автомобілі з шкіряним салоном практичніші для використання, шкіру складніше забруднити або зіпсувати, і доглядати за нею простіше. Але, на жаль, і шкіра схильна до природних процесів старіння і зношення. Ми зможемо продовжити життя шкіряного салону вашого автомобіля.
Реставрація, чистка, усунення потертостей і подряпин, — будь-які види робіт будуть виконані якісно. Ми в Інстаграм  


Ми знаходимось:
м. Нововолинськ.
Вулиця: зелена 65 (біля центрального ринку)
Деталі, ціни, запис за телефоном
+380982220022 ( Олександр )

2
Миття двигуна парою

Мийка двигуна може здійснюватися якісніше і швидше за допомогою парової автомийки.Завдяки проникаючим властивостям пара, розщеплюються і без особливих зусиль видаляються найстійкіші забруднення, не завдаючи шкоди двигуну, проводці, ущільнювачів тощо. Бруд, жир, масло, смола, бітум все очиститься без проблем в підкапотному просторі і не тільки там.

Після миття двигуна парою, двигун точно заведеться на відміну від мийки двигуна водою. Виключена небезпека заливання, замикання електропроводки двигуна та інших його компонентів.

Ми в INSTAGRAM

Пропонуємо записатися на послугу уже сьогодні! Тисни сюди

Ми знаходимось:
м. Нововолинськ.
Вулиця: зелена 65 (біля центрального ринку)
Деталі, ціни, запис за телефоном
+380982220022 ( Олександр )

2
Последняя возможность стать участником SchollConcepts Academy!

Регистрация на первую украинскую SchollConcepts Academy близится к окончанию. И если вы еще не успели зарегистрироваться, есть возможность это сделать до 30 июня!

А мы напомним, почему стоит посетить SchollConcepts Academy и что ожидает ее участников!


Читать дальше →

3
Записывайтесь на услуги в Carclean онлайн и получайте скидку!

С компанией Carclean еще удобнее и выгоднее! Теперь вы можете записаться к нам на услуги, не выходя из дома, и при этом получить 10 % скидки!


Читать дальше →

2
Почему нужно посетить SchollConcepts Academy?!

Вы еще не зарегистрировались на первую украинскую SchollConcepts Academy? Тогда поспешите – регистрация заканчивается 30 июня!

А мы расскажем, почему вам точно надо посетить это мероприятие!


Читать дальше →

2
Открыта регистрация на SchollConcepts Academy!

Совсем скоро — долгожданное событие в мире детейлинга! Впервые в Украине — SchollConcepts Academy!Масштабный семинар по полировальных технологиях будет проходить 5-6 июля 2019 года! Обещаем — будет очень интересно!

Много полезной информации, секреты идеальной полировки, практика на реальных автомобилях и инновационная продукция от мирового производителя!

Все участники семинара получат сертификаты европейского образца и много эксклюзивных подарков! Также мы проведем розыгрыш ценных призов — выиграть может каждый!

Обратите внимание! Для участия необходима предварительная регистрация! Зарегистрироваться можно по ссылке:

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVGzjwdoiY3aHnulTOrCYCYMBV00oqLhrDdEUk3YAVB47D2Q/viewform

Спешите, регистрация открыта только до 30 июня!

Хотите узнать больше информации? Звоните нам по указанным телефонам!