1
Випускники "Carclean Academy": Андрій Дударчук і Владислав Наумич (м. Шацьк)

— Ось так взяли і стали детейлерами, — сміються Андрій Дударчук і Владислав Наумич з м. Шацьк Волинської області. Пройшовши навчання в «Carclean Academy» за напрямками «Детейлінг екстер’єру» і «Детейлінг інтер’єру», хлопці переконалися, що ця професія відкриває багато можливостей. Не маючи особливого досвіду в цій галузі, вони швидко освоїли навики детейлінгу і на сьогодні успішно працюють!Андрію, Владе, ви раніше мали справу з автомобілями?

Андрій: Тільки свою машину чистив. А загалом займався виготовленням деревного вугілля.

Влад: 3 місяці практикувався на мийці. До цього 7 років працював в піцерії.

Не важко було так кардинально міняти діяльність? І взагалі, як виникла така ідея?

Щодо ідеї — підбив один хороший знайомий. Він давно хотів відкрити детейлінг-студію. Запропонував нам, ми зацікавилися. Місце навчання також вибирав він. Все промоніторив, читав, дивився. Найкращі відгуки були за «Carclean Academy». Можемо сказати, що не даремно, тут дійсно круто.Щодо нової діяльності, то в процесі навчання зрозуміли, що детейлінг нам дуже подобається. Затягнуло (сміються).


Загалом які враження від навчання?

Андрій: Емоції просто зашкалюють! Дуже подобається, цікаво, пояснюють чітко і зрозуміло. Дають якраз те, що треба, без зайвої води, все по суті.Влад: Враження круті! От все абсолютно сподобалося! А найбільше полірування!Формат групового навчання влаштовує?

Так, уваги вистачає (сміються). До того ж можна з кимось поділитися своїми враженнями і досвідом. Ти йому те покажеш, а він — о, а я знаю те. Прикольно.Чим будете займатися після навчання?

Поки що в пошуках приміщення. До відкриття студії потрібно зробити багато роботи. Найближчим часом плануємо набувати досвіду.

Від себе додамо, що в очікуванні відкриття своєї студії Владислав та Андрій відточують навики детейлінгу в «Carclean Lutsk». Ми задоволені новими працівниками, а хлопці — можливістю попрацювати в професійній студії.

Однозначно, випускники «Carclean Academy» — найкращі детейлери!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.