1
Серия ухода за автомобилями от Rupes

Следуя за новыми технологиями и тенденциями мирового авто детейлинга, компания Rupes выпустила линейку качественной и безопасной авто косметики для профессионального и личного применения.


Читать дальше →

1
А вы слышали о щетках от Mothers?

Американская компания — Mothers Wax, основанная в 1973 году, разрабатывает уникальные продукты по уходу за автомобилем.

Хорошее качество, высокие стандарты завоевывают доверие.Сегодня хотим представить Вам щетки разного предназначение от Mothers. Они отличаются надежностью, высоким качеством материалов, функциональностью и удобством в использовании.

1.Wheel Brush
Читать дальше →

1
Как вернуть былой вид шинам?

Когда Вы пользуетесь автомобилем, больше всего эксплуатируются колеса. Из-за влияния внешней среды, шины со временем теряют первоначальный вид, цвет тускнеет.

Купить новые – не единственный выход!

Для того что бы вернуть былой вид шинам достаточно зачернить их!


Читать дальше →

Обойтись без микрофибры практически невозможно

Одна из наиболее востребованных вещей в арсенале детейлера — микрофибра, поэтому знать, как стирать микрофибру, просто обязательно!


Читать дальше →

1
С нами и Rupes научиться полировать легко и просто!

Легко выйти на лидирующие позиции в своем деле — намного сложнее оставаться лучшими. Но для нас нет ничего ничего не возможного!
Читать дальше →

Чистка кузова


Кожен процес, який пов'язаний з будівництвом або ремонтом доріг, безумовно, радує кожного автолюбителя.

Але, проблема полягає в тому, якщо рухатися недалеко від дорожньої техніки або здійснювати рух по залитим дорогах свіжим бітумом, тоді корпус автомобіля за лічені хвилини обросте величезною кількістю бітумних плям. Особливо небезпечна ситуація та, коли гарячий бітум потрапляє на нагріту поверхню автомобіля. Таким чином, легкі нафтові фракції, які містяться в бітумі швидше і глибше можуть проникнути в шари фарби, на поверхні транспортного засобу. Так як видалити бітум з ЛКП автомобіля? Ми пропонуємо засоби для глибокого очищення кузова: — синтетичної глиною (компанія @Angelwax_ukraine).

Що таке синтетична глина? — матеріал, схожий консистенцією на пластилін. При роботі з ЛКП автомобіля глина підриває забруднення, навіть мікрочастинки, і поглинає їх, залишаючи поверхню ідеально гладкою. З успіхом впорається зі стружкою з гальмівних колодок, засохлі бітумом, гудроном, мушкою, дрібним піском, що залишається в подряпинах навіть після миття, а також глибоко очистить поверхню перед процедурою полірування. — автоскрабом (Dewitte) — інноваційна технологія для очищення ЛКП автомобіля, зручна у використанні.

Існує кілька різновидів форм автоскраба: рукавиця, рушник, кола (підходять для полировальной машинки Rupes) і губки — для тих, хто звик працювати з глиною. Прорезиненная поверхню автоскраба дозволяє легко і набагато швидше, ніж глиною, очистити поверхню від різного роду забруднень: бітуму, гудрону, мошки, соляних відкладень.

1
Мир детейлинга пополнился еще одним специалистом!

Мы делимся своим опытом и знаниями в сфере профессионального детейлинга.
На этой недели к нам приезжал в гости Андрей с города Хуст.


Читать дальше →

1
Шкіряний салон потребує особливої турботи.

Ставши щасливим власником шкіри, автолюбителі часто забувають, що така оббивка вимагає більшої турботи, ніж тканина. На практиці догляд за шкіряним салоном автомобіля повинен стати такою ж невід"ємною частиною догляду за машиною. І як би ми не намагалися слідкувати за чистотою салону, всерівно появляються плями і неприємні запахи.


Один з найефективніших методів догляду за салоном — це чистка паром.
Парова чистка салона автомобіля — це ЕКО чистка без використання хімії. Пар ефективно справляється навіть з самими стійкими забрудненнями завдяки своїми властивостям — розм«якшуючи матеріал і забруднення, плями забираються набагато простіше. В процесі чистки температура пара становить 90-95*С. Саме це дозволяє знищити всілякі бактерії, кліщи, плісняву, бруд, дезинфікуються поверхні, знищуються неприємні запахи! А ще пара проникає у важкодоступні місця, куди неможливо дотягнутися пилососом або губкою.

Під час роботи шкіра стає чистою та м»ягкою на дотик. Після цього процесу ми захищаємо шкіру професійними кондиціонерами тільки на натуральній основі без силікону.

Наша команда «CARCLEAN»допоможе повернути шкіряному салону початковий вигляд. В роботі ми використовуємо пофесійне обладнання і продукцію європейських виробників преміум- класу.