1
Випускники «Carclean Academy»: Олександр Заїка (м. Хмельницький)

Серйозний, відповідальний і зосереджений на результаті — так можемо охарактеризувати нашого сьогоднішнього співрозмовника! Знайомтеся — випускник «Carclean Academy» Олександр Заїка з м. Хмельницький!Олександре, що тебе пов’язує з автомобілями?

Займаюся купівлею і продажем авто. Але наразі основна моя діяльність — гуртовий продаж побутової техніки.

Що підштовхнуло до навчання в «Carclean Academy»?

Детейлінг — це перспективна галузь, і хотілося б відкрити власну справу у цій сфері. Ну а, по-друге, мені дуже подобається така робота. Процес перетворення авто заворожує. Дивився в інтернеті фото і відео детейлінг-процесів, і одного разу в Інстаграмі натрапив на «Carclean Academy». Довгий час спостерігав за вашою сторінкою. Вирішив і собі спробувати.І як враження?

Позитивні, все сподобалося. Так як проходив комплексний курс, мав змогу ознайомитися з усіма етапами детейлінгу. Можу сказати, що кожен по-своєму цікавий.Навчатися тут досить легко. Звичайно, все нове, і дещо було навіть страшно починати. Але очі бояться, а руки роблять. Плюс завжди поряд тренер, є в кого запитати. Якщо робиш помилку, одразу поправляють і показують, як правильно.Навчався в групі, і мені дуже пощастило з колегами. Компанія у нас була весела.В Академії атмосфера приємна, в колективі просто і легко. Тому приїхав би ще (сміється).

Великий плюс, що ви забезпечуєте проживання та годуєте обідами. Не потрібно про це думати, і можна зосередитися на навчанні.

Що плануєш у найближчому майбутньому?

Відточувати отримані навики і збирати кошти на відкриття власної справи.

Бажаємо успіхів і здійснення всіх планів! Ми на зв'язку!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.