2
Свет на дороге: как обеспечить безопасность езды в межсезонье

В межсезонье качественное освещение дороги – это не просто важно, а жизненно необходимо. Туманы и дожди ухудшают видимость и значительно повышают опасность ДТП. Позаботьтесь о безопасности — как своей, так и других участников дорожного движения.

Даже самые качественные фары со временем тускнеют и теряют свойства. Царапины и потертости на поверхности фар значительно снижают пропускную способность и на треть уменьшают светоотдачу. Убрать дефекты и обновить фары поможет их полировка.


Читать дальше →

2
Салон красоты для Honda CR-V: возвращаем сияние и блеск

Даже при тщательном уходе любой автомобиль подвержен износу. В процессе эксплуатации особенно страдает лакокрасочное покрытие: неизбежно появляются мелкие царапины, потертости и голограммы, вследствие чего автомобиль теряет блеск и насыщенность цвета. Вернуть привлекательность и презентабельность поможет полировка.


Читать дальше →

1
Керамічний захист автомобіля. Що це таке та для чого потрібен?


Кузов автомобіля потребує постійного захисту.

Вплив навколишнього середовища часто нищить лакофарбове покриття авто, що може призвести не лише до погіршення естетичного вигляду авто, а й до гірших наслідків, таких як корозія.

Один з найпопулярніших видів захисту сьогодні — це керамічне покриття кузова автомобіля або, простішими словами, рідке скло.

Таке покриття вже здобуло славу, адже відрізняється хорошими механічними властивостями та унікальною комбінацією захисних речовин, а ще відштовхувальними функціями щодо забруднень та нальотів.

Першочергова функція захисного покриття

— оберігати кузов автомобіля від пошкоджень. Після нанесення керамічного покриття на автомобілі формується товста плівка з кристалів, яка захищає кузов від подряпин та сколів. Вона стає бар’єром, який відштовхує вологу та забруднення, оберігає від реагентів взимку та від ультрафіолетового випромінювання влітку.

А ще керамічне покриття створює ефект дзеркального блиску! Ваше авто буде сяяти та виглядати наче щойно з салону! Рідке скло захищатиме лакофарбове покриття та зберігатиме його первісну структуру.

До речі, автомобіль з керамічним захистом мити треба значно рідше. Зазвичай вистачає звичайного ополіскування водою.Використовувати щітки з твердими волокнами категорично заборонено!

Правильно самостійно покрити автомобіль складно і практично не можливо. Процедура в дечому нагадує полірування, проте треба бути значно уважнішим та обережнішим.

Фахівці компанії Carclean Novovolynsk в своїй роботі використовують засоби бренду Nanolex. До речі, наша компанія є ексклюзивним імпортером продукції цього виробника.

Замовити керамічне покриття для вашого авто можна за номером телефону 098 222 00 22

2
Команда Carclean получила сертификаты от FlexiShield!!!

29 фото
image
Наш тренинг по поклейке пленок FlexiShield успешно финишировал! Теперь всемирно известные пленки доступны в Украине! Без сомнений, это знаменательное событие не только для сети детейлинг-студий “Carclean”, но и для всех украинских автовладельцев.
Показать все 29 фото →

2
FlexyShield & Carclean. День 3

30 фото
image
Тренинг по поклейке автомобилей пленкой FlexiShield в сети детейлинг-студий Carclean проходит очень насыщенно и результативно! Под руководством опытных европейских специалистов мы интенсивно практикуемся и осваиваем тонкости работы, чтобы предоставлять вам отличный результат!
Показать все 30 фото →

2
Защита во всей красоте: пленка FlexiShield доступна в Украине!

30 фото
image
Второй день обучения мастерству поклейки автомобилей антигравийной пленкой FlexiShield в разгаре! Совсем скоро эта услуга будет доступна в сети детейлинг-студий Carclean! А пока перенимаем секреты ведущих европейских мастеров и испытываем их на практике!

Показать все 30 фото →
  • нет

2
Долгожданная новость от Carclean!

23 фото
image
Потрясающая новость от сети детейлинг-студий «Carclean»! Рады объявить, что в Украине появилась американская антигравийная пленка FlexiShield, популярность которой во всем мире растет с каждым днем, а свойства оценили клиенты! Вы тоже о ней слышали, правда? А теперь сможете испытать!
Показать все 23 фото →

2
Детейлинг Академия Carclean: профессиональное обучение детейлингу

Сегодня детейлинг – это перспективное направление, которое набирает оборотов. Если вы желаете освоить профессию детейлера и сделать карьеру в этой отрасли, для вас открыта Детейлинг Академия Carclean!

Обучение детейлингу в Carclean проходит в действующей детейлинг-студии, под руководством опытного специалиста. Мы предоставляем оборудование и качественные материалы для работы, практику на реальных автомобилях.


Читать дальше →

1
Як позбутися дрібних подряпин на авто?

Як сильно б ми не любили свою машину, ніхто не застрахований від механічних пошкоджень. Дрібні подряпини — це дуже поширене явище. Навіть, якщо ви їздите дуже обережно, все може трапитися(


Часто на дорозі можуть траплятися невеликі камінці, під тиском коліс вони відлітають і можуть поцарапати машину. А ще загрубілі грудки снігу, гілки дерев, неякісні ганчірки для миття або ж навіть жіночі сумочки, які випадково можуть зачепитися за авто. Проте це так страшно, як здається. Такі подряпини видалити значно легше, ніж ті, які пошкоджують грунтовку чи взагалі глибокі аж до металу.

Полірування кузова автомобіля відновить первісний вигляд вашого залізного коня!


Для видалення дрібних подряпин використовують спеціальну техніку та воскові поліролі, які не містять абразивних речовин. Поліроль ніби затікає у подряпину та вирівнює поверхню. Проте щоб зберегти ефект на довше, потрібно довірити авто справжнім фахівцям.

Ідеальне обладнання для процедури — це полірувальна машинка Rupes LHR 15 ES/DLX. Це лідер продажу на нашому сайті. Багато автодетейлерів вже спробували і оцінили її!

ЇЇ крок — 15 мм. Підходить для полірування абсолютно різних поверхонь. А в поєднанні з набором полірувальних паст ТМ «Rupes» зробить вашу роботу легкою, а результат ідеальним!

Така машинка не лишає голограм на поверхні та не нагріває її. Вона має електронне регулювання швидкості та оснащена економним двигуном у 500 Вт.

Купуючи полірувальну машинку Rupes LHR 15 ES/DLX ви отримуєте не лише її, а ще й фірмову сумку, набір поліролів та кругів, серветки з мікрофібри та фартухи! Як вам така пропозиція?

Телефонуйте нам та замовляйте! Або ж привозьте своє авто до нас! Ми відполіруємо його до ідеального стану!
  • нет

1
Как вернуть блеск и привлекательность черному автомобилю

Черные автомобили выделяются особым шармом и солидностью. Но такие авто требуют особого и регулярного ухода, а их обслуживание связано с многими трудностями. Дело в том, что на черном кузове четко видны малейшие микроцарапины, голограммы и потертости. В процессе эксплуатации темное лакокрасочное покрытие быстро мутнеет, теряет блеск и глубину цвета. Вернуть автомобилю привлекательность поможет профессиональная полировка.


Читать дальше →