2
Школа детейлинга от Carclean: наши выпускники из Львова

Компания “Carclean Ukraine” работает над развитием профессионального детейлинга в Украине и повышением уровня детейлинг-услуг. Мы проводим квалифицированное обучение детейлингу, с применением наилучшего оборудования и материалов, под руководством опытных специалистов.

Хотим рассказать вам о наших выпускниках! На днях обучение в “Carclean Ukraine” прошли Александр и Владимир из Львова.Читать дальше →

2
Enigma Elixir - новинка от шотландского производителя Angelwax!

Эксклюзивные новинки от ведущего мирового бренда Angelwax уже в Украине! Инновационные продукты для ухода за автомобилем в скором времени будут доступны на сайте autodetailing.ua!

Представляем вам Enigma Elixir — высококачественное средство для ухода за шинами на основе новейших керамических технологий.


Читать дальше →

1
Гаражні майстри чи сертифікована детейлінг студія?


Час від часу кожен автомобіль потребує догляду. Чи то невеликий ремонт, чи то полірування кузову, чи звичайна мийка. Правильний догляд збільшує довговічність вашого авто та покращує його технічний стан та зовнішній вигляд.

Що обрати: дешевого гаражного майстра чи дорожчого сертифікованого фахівця?


В першу чергу хочемо розвіяти міф про те, що у спеціалізованих детейлінг студіях обслуговування автомобіля обійдеться дешевше, ніж у звичайних гаражних майстрів. Це далеко не так. Ціни практично однакові, а якщо й відрізняються, то тільки через те, що у сертифікованих фахівців зазвичай використовують нове сучасне обладнання та якісні матеріали.

По-друге, варто подумати про те, що ви ніколи не будете знати як саме працює майстер в гаражі, чи є в нього відповідна освіта і знання, вчився він у хороших фахівців чи на відео у YouTube. Натомість у детейлінг студіях вас завжди зустріне кваліфікований майстер з ліцензією.


Читать дальше →

2
Лучший инструмент для полировки: почему мы выбираем Rupes MARKIII

Для качественной полировки автомобиля необходимы хороший специалист и профессиональное оборудование. Сегодня в продаже достаточно широкий ассортимент полировальных машинок с разными характеристиками и комплектацией. Специалисты детейлинг-студии «Carclean Ukraine» используют полировальные машинки Rupes MARK III. И мы расскажем, почему сделали именно такой выбор!Читать дальше →

2
Как почистить текстильный салон быстро и без разводов

Владельцы автомобилей с текстильным салоном часто сталкиваются с проблемой загрязнений интерьера. Наверное, все знают, как легко поставить пятно на тканевой обивке и как сложно его вывести.

Очистка текстильного салона может стать настоящей головной болью: обивка из ткани с трудом очищается, долго сохнет, остаются пятна и разводы. К тому же пористая структура текстиля накапливает пыль и впитывает посторонние запахи. Самостоятельно почистить текстильный салон достаточно сложно. Отличное решение – паровая очистка в детейлинг-студии «Carclean Ukraine».


Читать дальше →

2
Навіщо потрібна хімчистка салону?Багато автовласників вважають, що хімчистку салону автомобіля потрібно робити перед продажем авто, щоб надати оновлений вигляд салону, або, коли в салоні з'являються плями і різкі сторонні запахи.
Це не зовсім так, тому, що автомобіль забруднюється досить швидко під впливом негоди, тютюнового диму, розлитих напоїв, розсипаних продуктів харчування і транспортування домашніх тварин. Причиною забруднення стелі в салоні може стати кондиціонер. Та й екологічна обстановка в мегаполісах залишає бажати кращого і весь пил, що міститься в повітрі, осідає в салоні на стелі, сидіннях і ковроліні.

Читать дальше →

2
Полировка фар: привлекательность автомобиля и безопасность езды

Мутные и поцарапанные фары значительно портят внешний вид автомобиля. К тому же от состояния фар напрямую зависит безопасность езды и самочувствие водителя. Полировка фар вернет им прозрачность и улучшит освещение, а значит, ездить будет намного комфортнее!


Читать дальше →

2
Етапи автодететейлингу (Part 3)Детейлінг двигуна складається з прибирання підкапотного простору та очищення двигуна парою, різними миючими засобами, універсальними очисниками. Після ретельного просушування двигуна деякі зовнішні деталі покриваються особливими захисними засобами з електроізолюючими і водовідштовхувальними властивостями.

Читать дальше →

2
Для чого потрібна парова чистка салону автомобіляДля багатьох сучасних людей автомобіль — це друга домівка. Саме у ньому ми проводимо значну частину свого часу. Адже зручне та своєчасне пересування містом можна вважати запорукою багатьох успішних справ. Звісно, кожному з нас хочеться щоб наш автомобіль завжди мав ідеальний вигляд.

Так як і вдома, час від часу ми прибираємо в автомобілі. Але звичайне прибирання пилососом не позбавить вас від забруднень, які вже в’їлися в салон машини. Саме для того, аби максимально очистити ваше авто від шкідливого бруду, ми пропонуємо скористатися послугою парового очищення салону автомобіля.

Чим відрізняється звичайне прибирання від парової чистки?

Усі ми люди, і прекрасно розуміємо, що окрім поїздок на роботу та на бізнес-зустрічі, практично кожен використовує автомобіль для інших потреб. Часто в машині їздять малі діти та домашні тварини, перевозяться речі та продукти харчування. Все це лишає свої сліди.

Читать дальше →

2
Зачем нужна полировка автомобиля

Многие автовладельцы убеждены, что полировка – это такой себе сеанс красоты для автомобиля. Красота красотой, но полировальные работы – это еще и «лечение» для ЛКП. Особенно это важно в период межсезонья.


Читать дальше →