1
Випускники «Carclean Academy»: Ростислав Кравченко (Сєверодонецьк-Київ)

Навіть якщо все складається не так, як хочеться, потрібно все одно йти до мети, — впевнений випускник «Carclean Academy» Ростислав Кравченко! Колишній поліцейський з м. Сєверодонецьк Луганської області через війну змушений був виїхати з рідного міста і заново будувати життя у Києві. Так як давно захоплюється детейлінгом, вирішив реалізувати себе у цій сфері.Ростиславе, розкажи про себе.

За спеціальністю я автомеханік, але одразу після навчання пішов у Національну поліцію. Майже 5 років працював в Управлінні патрульної поліції Луганської області. Але на зарплату поліцейського прожити складно, тому незадовго до війни звільнився. У планах було переїхати в Харків, пропонували там роботу.

Попередньо вирішив трохи відпочити і поїхав на місяць до батьків у Сєверодонецьк. І якраз у цей час почалася війна. Виїхав спочатку у Дніпро, потім — у Київ. Разом з друзями працював на будівництві. Зараз хочу перейти в сферу детейлінгу.

Знаємо, що ти захоплюєшся автомобілями давно. Розкажи про це детальніше.

Пам’ятаєте, була така популярна гра «Need for Spead», де можна було всякий тюнінг авто робити? Я ще був малий, але так мені це подобалося! З того часу зацікавився автомобілями. Коли виріс, з віртуальних переніс це захоплення на реальні машини.Маєш досвід у детейлінгу?

На моєму першому авто були бампера побиті. Звернувся до знайомого, який займався детейлінгом, і разом з ним ми ті бампера зробили. Так в нього і залишився працювати паралельно з основною роботою. 4 дні в поліції, а потім 4 вихідних — в його студії. Думав, звільнюся з поліції і буду далі у цій сфері працювати. Війна трохи переінакшила плани, але зараз знову повернувся до цієї думки.

Чому вирішив навчатися і як дізнався про «Carclean Academy»?

Хочу бути професіоналом і добре заробляти, а для цього потрібно знати і вміти.
Про «Carclean Academy» знаю ще з 2020 року, і з того часу хотів вчитися тут. Тому знав зразу, куди поїду на навчання.Задоволений своїм вибором?

Дуже! Навіть з’явилася думка тут залишитися працювати. Колектив кайфовий, тренер допомагає, підказує, розказує. Навчання дуже цікаве і доступне. Проживання, харчування — все супер!Однозначно, самому цьому всьому важко було би навчитися. Тому моя порада: якщо ви плануєте займатися детейлінгом серйозно, рекомендую все ж таки пройти професійне навчання. І «Carclean Academy» для цього підходить якнайкраще!

Дякуємо! Успіхів тобі, Ростиславе!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.