1
Випускники «Carclean Academy»: Владислав Зуб (Дніпро-Мукачево)

— Раніше не займався реставрацією шкіри, але бачив, як це роблять. Завжди було цікаво. Плюс є попит, — розповідає представник студії детейлінгу «West Art Studio» (м. Мукачево, Закарпаття) Владислав Зуб. Він пройшов у «Carclean Academy» навчання по відновленню шкіри і незабаром планує запустити цю послугу для своїх клієнтів.Владе, розкажи про себе.

Я родом з Дніпра, але переїхав на Закарпаття ще до війни. В детейлінгу вже більше 7 років. Кілька років тому проходив навчання в Одесі. Все, що стосується догляду за екстер’єром та інтер’єром авто, знаю максимально добре. Також маю досвід роботи у малярці. Але загалом спеціалізуюся на поліруванні та захисних покриттях. Роблю це швидко і на високому рівні.

Чому вибрав професію детейлера?

Мені подобається, плюс це хороший дохід. Скажімо так, це набагато краще і цікавіше, ніж просто ходити на роботу і отримувати фіксовану зарплату. В детейлінгу можливість доходу необмежена.

Що спонукало їхати на навчання по реставрації шкіри?

Хочемо розвиватися і розширювати прайс, тому вирішили навчитися відновлювати шкіру і запровадити в себе цю послугу. На це є попит серед клієнтів.Чи складно було навчатися?

Загалом складного нічого немає. Головне, зрозуміти принципи і порядок дій та знати комбінацію препаратів.Так як я маю поняття по фарбуванню автомобіля, навчитися фарбувати шкіру було просто. Навчатися легко, але дуже цікаво.Загалом які враження від навчання в «Carclean Academy»?

Атмосфера шикарна, все чітко і професійно. Єдине, що мені мало часу. Так як для мене дуже важливо, щоб я все знав, щоб у будь-якій ситуації знав, що робити, хотілося би більше навчання. Добре, що є підтримка тренера по телефону, в мене буде багато питань (сміється).

Все вийде, Владе! Успішного запуску послуги і задоволених клієнтів!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.