1
Детейлінг – це робота над собою, - команда Carclean Poltava

Скільки працюємо, стільки переконуємося, що детейлінг у житті кожного розпочинається з бажання працювати над собою. Повірте, важливо не те, скільки років ви маєте справу з авто та скільки місць роботи змінили. Головне – чи є прагнення розвиватися та вчитися новому.

Як стають детейлерами, чи важко навчитися доглядати за автомобілями та про детейлінг зсередини ми поговорили з нашими випускниками Костянтином та Іваном з команди Carclean Poltava.Хлопці пройшли комплексний курс детейлінгу у Carclean Academy і уже в наступному місяці приступають до роботи у професійній студії детейлінгу – частині міжнародної мережі Carclean. Вони розповіли нам, як навчалися та що отримали, вибравши своєю професією детейлінг.

— Чи мали ви досвід роботи з автомобілями раніше?

Костянтин: Ні, я тільки розпочинаю. Раніше працював у кол-центрах і займався різьбою по дереву. Але, як, напевно, всі хлопці, завжди цікавився машинами. В інстаграмі побачив оголошення про набір у Carclean Poltava, дуже зацікавився. Після навчання зрозумів, що це точно моє. Захопило надзвичайно!Іван: А мене автомобілі приваблювали ще з дитинства. Особливо ті, які виглядають незвично, виділяються з потоку. Ну і потрохи почав займатися тюнінгом, згодом відкрив для себе детейлінг. Навіть трохи попрацював у детейлінг-студії. Про роботу в Карклін Полтава також дізнався з Інстаграм. Чому б не спробувати? Досвід мав, але невеликий – вчитися є чому.-Що можете сказати про навчання в Carclean Academy?

Іван: Дуже багато інформації, яка доступно подається. Тобі все показують, розказують, і ти відразу можеш це спробувати.

Скажу так: навіть якщо ти це вже робив, цікаво спробувати зробити це по-іншому, підійти до роботи нестандартно.Костянтин: Мене також вразила сама студія – ніби опинився в Європі. Освітлення, обладнання, підхід — все просто бездоганно!

А ще, додають хлопці, дуже сподобалися тренери та атмосфера.— Буквально за день перебування в Carclean Academy відчуваєш себе як вдома, — сміються вони.

Костя ділиться, що найбільше йому до душі детейлінг інтер’єру та реставрація шкіри.Для Івана найцікавішим і, як він зізнається, найскладнішим стало полірування.Ми впевнені, що хлопці обов’язково знайдуть своє місце у цікавому світі детейлінгу та любитимуть його так, як любимо ми!Очікуємо відкриття Carclean Poltava і бажаємо успіху та вдячних клієнтів!

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.