1
Випускники «Carclean Academy»: Олег Кушнір (м. Луцьк)

Хоч історія кожного нашого студента особлива і неповторна, всіх їх об’єднує любов до автомобілів! Адже тільки такі стають справжніми детейлерами!

Сьогоднішній наш співрозмовник — Олег Кушнір з м. Луцьк. Він пройшов в «Carclean Academy» навчання за напрямком «Детейлінг інтер’єру» і у майбутньому планує пов’язати свою діяльність з професійним доглядом за авто.Олеже, розкажи, чим ти займаєшся? Чи раніше працював з авто?

Працюю в фірмі, яка займається приватною охороною. Автомобілями професійно ніколи не займався, але дуже подобається за ними доглядати. Хочу робити це якісно, але не вистачає знань. Тому вирішив пройти навчання.Чому обрав «Carclean Academy»?

Про мережу «Carclean» знаю давно, користувався їхніми послугами і знаю, що вони найкращі у сфері детейлінгу. Тому здобувати професійні навички вирішив в Академії при «Carclean». Для початку вибрав курс «Детейлінг інтер’єру».Але в подальшому планую пройти й інші напрямки.

Сподобалося навчання?

Враження дуже позитивні, отримав все, що очікував. Cподобалося, що навчання було на практиці. Також дуже допомагає постійний супровід тренера, який відповідає на всі питання, що виникають у ході роботи.Як вважаєш, вартість навчання виправдана?

Враховуючи якість і кількість отриманих знань, ну і ціну матеріалів, вартість навчання більш ніж виправдана.Де плануєш застосовувати отримані знання?

Поки що у власному гаражі, на своєму авто та автомобілях друзів. У майбутньому, звичайно, хотілося б відкрити власну справу.

Успіхів тобі, Олеже! Команда «Carclean Academy» завжди готова тебе підтримати!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.