1
Випускники «Carclean Academy»: наш новий франчайзі Олександр Скалецький (м. Київ)

Він енергійний та амбітний, по-справжньому любить автомобілі і чітко знає, чого хоче від життя. Знайомтеся – Олександр Скалецький, випускник «Carclean Academy» і майбутній керівник студії детейлінгу «Carclean Kyiv-SV», яка зовсім скоро почне роботу у Святошинському районі Києва!Олександр успішно пройшов комплексний курс детейлінгу наприкінці минулого року. Ми поспілкувалися про детейлінг загалом, враження від навчання і плани на майбутнє.

Олександре, розкажи про себе. Займався автомобілями раніше?

Суто для себе, на любительському рівні. Робив свою машину та машини друзів, коли просили. Але це було як хобі. Загалом працював у інтернет-продажах.Що наштовхнуло на думку навчатися детейлінгу?

Хочеться займатися тим, що подобається. А автомобілі я люблю з дитинства. Але, щоб досягнути успіху, треба розбиратися в тому, що робиш.

Загалом, обдумував це давно, але рішення їхати на навчання було спонтанним. Побачив інформацію про «Carclean Academy» в інстаграмі, загорівся.Які враження?

Все чудово! Класно навчають, класне відношення.Ти пройшов комплексний курс – ознайомився з детейлінгом в повній мірі. Що найбільше сподобалося?

Найбільше подобається екстер’єр. Але все цікаве по-своєму. Тренери доступно і зрозуміло пояснюють.Було так захоплююче, що навчання пройшло на одному диханні (сміється).

Щось із послуг вже було тобі знайоме?

Пробував все, крім реставрації відколів і шкіри. Полірував, робив хімчистку тощо. Але, звичайно, на любительському рівні. Професійний рівень — це зовсім інше.Що найважче дається?

Все зрозуміло і все подобається. Ще нічого набриднути не встигло (сміється). Мабуть, найменше зайшла мийка колісних арок.

Як вважаєш, навчання вартує оплачених коштів?

Вартість навчання більш ніж виправдана. В Києві за такі гроші так не вчать.Які плани на найближче майбутнє?

Мені настільки у вас сподобалося, що, якщо все буде добре, планую відкрити франшизу Carclean у Києві. Вже підбираємо приміщення, є кілька непоганих варіантів. Плани грандіозні, і вірю, що в мене все вийде!

Плани збулися — і нова франшиза Carclean готується до відкриття!

Ми раді новому партнерству і бажаємо студії детейлінгу «Carclean Kyiv-SV» успішного старту і задоволених клієнтів! Завжди підтримаємо і допоможемо!Чекаємо Олександра в «Carclean Academy» з командою київської франшизи Carclean!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.