1
Випускники «Carclean Academy»: Ігор Бігуняк (м. Дрогобич)

Мені подобаються автомобілі і коли вони гарно виглядають, — розповідає наш випускник Ігор Бігуняк з м. Дрогобич. З цього і починається шлях до детейлінгу!

Ігор пройшов в «Carclean Academy» навчання за напрямком «Детейлінг екстер’єру».Після завершення курсу ми розпитали нашого студента про враження і плани на майбутнє.

Ігоре, де ти зараз працюєш?

Вже третій рік займаюся б/в мопедами — купую, підготовлюю і продаю. Люблю, коли техніка гарно виглядає, і працювати мені з нею у задоволення.

Чому вирішив навчатися в «Carclean Academy»?

Зацікавився детейлінгом автомобілів, багато про це читав, дивився фото і відео. Зрозумів, що мені таке подобається і я хочу у цій сфері працювати. Але не знав, з чого почати, адже інформації по професійному детейлінгу у відкритому доступі небагато.Маю знайомого, який планував навчатися, але потім пішов працювати в іншу сферу. Від нього й дізнався про «Carclean Academy». Підписався на Академію в Instagram — сподобалося те, що побачив.

Загалом обдумував, певно, місяців 2, поки наважився записатися.

Задоволений навчанням?

Так, дуже. Все професійно і чітко. Видно, що люди люблять те, що роблять, і відповідально ставляться до роботи. Атмосфера комфортна, що теж важливо.Навчатися було важко?

Спочатку трохи складно, адже для мене це все нове. Але потім втягнувся. Тренер завжди поряд, підкаже і підтримає. Можна у ході навчання запитати все, що цікавить, і тобі дадуть вичерпну відповідь. Ну і те, що багато практики на реальному авто, теж відіграє свою роль.Загалом, все доступно і зрозуміло, просто потрібен досвід. Думаю, все буде добре.

Що плануєш на майбутнє?

Хочу щось відкривати своє в Дрогобичі. Зараз у пошуках приміщення.

Спочатку планую працювати з пригнаними з-за кордону автомобілями, потім, можливо, з клієнтськими. Головне почати. І вважаю, що «Carclean Academy» — це відмінний старт!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.