1
Випускники "Carclean Academy": Сергій Порада (м. Тернопіль)

Всерйоз зацікавився детейлінгом, коли купив власне авто, — розповідає випускник «Carclean Academy» Сергій Порада з м. Тернопіль. На початку листопада він пройшов курс «Детейлінг інтер’єру» з тренером Анною Кравчук і поділився з нами враженнями!Сергію, твоя діяльність пов’язана з автомобілями?

Ні, абсолютно. Працюю торговим представником, займаюся хімією для дому.

Але автомобілями захоплююся з дитинства. На любительському рівні щось, звичайно, пробував робити, але професійно не займався ніколи.

Всерйоз зацікавився детейлінгом, коли купив власне авто.

Чому вирішив навчатися?

На навчання поїхав, бо було цікаво (сміється). Навчаюся для себе, щоб якісно доглядати за своїм автомобілем. Мені це дуже подобається. В майбутньому, можливо, зроблю детейлінг своєю професією. Щодо цього питання ще не вирішив.Чому обрав «Carclean Academy»?

Сподобалося, що навчають конкретно, в дрібницях, поетапно. Багато позитивних відгуків, видно, що випускники підтримують контакт з Академією.

Загалом вже рік стежу за «Carclean Academy» в соцмережах. Так що, можна сказати, давно вас вибрав, тільки чекав слушного моменту.

Також великий плюс, що є де жити і локація знаходиться в центрі міста. Звільняє від багатьох проблем (сміється).

Сподобалося тобі в Академії?

Враження дуже позитивні! Атмосфера, подача матеріалу — все подобається!Звичайно, дуже багато інформації, яку треба засвоїти і відпрацювати. Але це все справа часу і досвіду. Отримана мною база знань і навиків достатня, щоб працювати професійно.

Дійсно крута школа і крутий колектив!Дякуємо!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.