1
«Carclean Academy» зсередини: життя і робота

У багатьох наших майбутніх студентів виникає безліч питань по організації навчання і перебування в «Carclean Academy». Тому проведемо для вас віртуальну екскурсію нашою Академією детейлінгу і покажемо все як є!Довідка. «Carclean Academy» працює на базі діючої студії детейлінгу «Carclean». Професійне навчання детейлінгу проводиться з 2017 року, а на початку 2020 Академія переїхала в окреме просторе і сучасне приміщення.Розташування

Академія детейлінгу «Carclean Academy» розташована у центральній частині м. Луцьк — обласного центру Волинської області. Локація має розвинену інфраструктуру і зручну транспортну розв’язку. В пішій доступності від місця навчання знаходиться ряд продуктових і промислових магазинів, ринок, піцерії, кафе, архітектурні пам’ятки та багато іншого.

Проживання студентів

Про житло для учнів ми вже детально розповідали в матеріалі «Carclean: Так живуть наші учні». Відзначимо лише, що житло для студентів знаходиться на території Академії — і це надзвичайно зручно! 2 хвилини — і ви на місці!

Про Академію

Територія «Carclean Academy» займає 350 м. кв. і включає все для комфортного і результативного навчання детейлінгу.

Обладнано і оснащено 4 машино-місця, де є все необхідне для ефективного навчального процесу.


Робочі місця відокремлені і просторі. Це дозволяє з максимальним комфортом одночасно проводити навчання для кількох студентів за різними напрямками.
Навчаємо на реальних авто: за бажанням учня це або клієнтський автомобіль (надаємо ми), або його власний.

Також використовуємо робочі платформи для наочної демонстрації та відпрацювання навиків.Окреме приміщення виділене та оснащене під навчання реставрації шкіри та пластику.Конференц-зал

Це місце для теоретичних занять, спілкування та відпочинку у перервах між навчанням.
Кава-чай, тематичні журнали, наочні презентації по детейлінгу — проводимо час з користю і цікаво;)

Виставка-магазин


Тут можна побачити, з чим ми працюємо і що рекомендуємо використовувати у професійному детейлінгу (а це лише якісна європейська хімія і сучасне, функціональне обладнання).Багато засобів та аксесуарів ви зможете особисто протестувати під час навчання!

Якщо ж захочете надалі використовувати їх у своїй роботі, зможете придбати за партнерськими цінами. Адже всі випускники «Carclean Academy» отримують одноразову знижку 15% і постійну знижку 10% на весь асортимент нашого магазину!

Загалом скільки б ми не розповідали — а все це треба побачити на власні очі і відчути цю драйвову атмосферу на собі!
Що б ви ще хотіли дізнатися про «Carclean Academy»? Напишіть в коментарях або зателефонуйте нам!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.