Випускники Carclean Academy: комплексний курс для двох Сашків

Потрібно відкривати щось своє або, як мінімум, займатися тим, що подобається, — вирішили два Олександри, Дутка і Неруцак, і приїхали в Carclean Academy на комплексний курс детейлінгу.

Раніше хлопці не мали досвіду роботи з авто, але дуже хотіли навчитися. І ось 10 насичених днів в нашій Академії детейлінгу позаду!
Про сподівання і реальність, детейлінг як він є і плани на майбутнє читайте у нашій розмові!

Детейлінг для вас – це...?


Це те, що нам подобається. Те, де ми хочемо працювати. Ідеальна робота для тих, хто по-справжньому любить автомобілі.Чому вирішили працювати з авто?Тривалий час перебували за кордоном, в Італії. Працювали в різних сферах. Повернулися додому, і треба було вирішувати, чим будемо заробляти на життя в Україні. Обидва захоплюємося автомобілями – чому б не спробувати себе у цій галузі?

Спочатку була ідея поклейки машин плівкою. Почали дізнаватися, що до чого. Зрозуміли — не все так просто. Не можна одразу стати і поклеїти автомобіль – перед цим проводиться ряд інших робіт. Треба було десь цьому всьому навчитися.

Як вибирали місце навчання?


Спочатку почали більше читати про детейлінг: що це таке і як працює. Зокрема, цікавила ця сфера конкретно в нашій країні. Так дізналися про Міжнародну мережу детейлінг-студій Carclean, яка є лідером у цій галузі. Стали відстежувати Carclean в соцмережах і ютуб.

Згодом почули, що при мережі є школа детейлінгу – Carclean Academy. Вирішили: якщо навчатися, то тільки тут. І вважаємо, що це було дуже вдале рішення.
Чому вибрали комплексний курс навчання?


Це дало нам зможу побачити сферу детейлінгу в цілому, зрозуміти, чи підходить нам така робота і на яких саме послугах ми будемо робити акцент.
І які зробили висновки? Ваші сподівання виправдалися?

Зрозуміли, що нам подобається все! І складно сказати, що більше, адже від кожного дня була маса вражень. Можна сказати, що Carclean Academy – це дуже крутий досвід і величезний вклад у подальший професійний розвиток. Отримали набагато більше, ніж чекали.

Ви мали змогу попрацювати з усіма тренерами Carclean Academy. Розкажіть про ваші враження.


Тут працюють справжні професіонали. Видно, що люди знають, що роблять і про що говорять.
Спокійно, послідовно, грунтовно пояснюють, розказують і показують, поки ти, врешті-решт, не зрозумієш і не навчишся це робити.
Не можна виділити когось одного, адже це буде несправедливо по відношенню до інших. Всі вони дійсно круті.

Скажемо одне: ми ще не бачили, щоб настільки уважно, професійно і відповідально відносилися до своєї роботи.

Які плани на майбутнє?


Облаштувати приміщення і займатися професійним детейлінгом. Плануємо брати якістю послуг і точно будемо працювати на совість. Планів багато, але про них ми розкажемо пізніше.

Олександр Наруцак і Олександр Дутка, команда Carclean Academy щиро бажає вам успіху! Ми у вас віримо!Запис на навчання за телефонами +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


  • нет
  • avatar
  • Поделиться

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.