1
Випускники «Carclean Academy»: Дмитро Демчук (м. Запоріжжя)

Дотанцювався до детейлінгу, — жартує випускник Carclean Academy Дмитро Демчук з м. Запоріжжя!

Жарти жартами, але чому і навіщо людина, яка змалку професійно займається танцями і зробила у цій галузі неабияку кар’єру, вирішила навчатися детейлінгу? Про це та багато іншого — у нашій розмові!Дмитре, розкажи про себе.

Проживаю у м. Запоріжжя і з дитинства займаюся танцями. Танцюю з 5 років. Працював в Ізраїлі, Болгарії, Угорщині, Німеччині, Південній Кореї. Також з дружиною 3 роки працювали на круїзному лайнері. У перервах між роботою викладаю у колективі, в якому раніше танцював.

А ще я маю освіту фізика (сміється).

Ти дуже багатогранна особистість. Але все ж таки, чому детейлінг?

Тому що захоплююся автомобілями. Люблю, коли автомобіль чистий, доглянутий і все на своєму місці. Ретельно доглядаю за власним авто.

Переглядаючи відео в інтернеті, зрозумів, що неправильно мию машину. Почув про детейлінг, став цікавитися, що це таке. Зрозумів, що мені це дуже подобається.Чому вирішив навчатися?

Хочу розпочати власну справу в Україні. Танці — це така сфера, що витрачаєш багато сил, а маєш дуже малий прибуток. Це більше для душі. В детейлінг також вкладаєш багато, але бачиш віддачу. Розумієш, для чого працюєш.

Але, щоб добре заробляти, треба добре працювати. Тому треба спочатку навчитися.Як вибирав місце навчання?

Розглядав дві найбільші школи — в Луцьку і в Одесі. Вартість навчання практично однакова.

В Одесу їхати ближче, але в Луцьку більше сподобалися умови і більше інформації про навчання. Вибрав Carclean Academy.

Важливо, що видають сертифікат європейського стандарту. Навіть якщо надумаю переїжджати в Європу, зможу його використовувати.

Також добре, що залишаються контакти з тренерами. У складних випадках є до кого звернутися.

Які загалом враження від Академії?

Якнайкращі! Все дуже сподобалося — атмосфера, колектив, умови. Можна сказати, кайфую від перебування тут (сміється).Які напрямки проходив?

«Детейлінг екстер’єру» та «Реставрація відколів і глибоких подряпин на кузові».

Що сподобалося і не сподобалося?

Не сподобалося диски відтирати — тяжко (сміється). Але навчили, як робити це правильно.

Найбільше переживав за мийку двигуна і полірування. За двигун не один раз чув, що це небезпечно. А коли показали і пояснили — все виявилося набагато простіше.

Щодо полірування — боявся пропалити лак. В перший день навчання все робив дуже повільно і акуратно. Сьогодні вже набагато впевненіший у собі.Що плануєш у найближчій перспективі?

Спочатку хотілося б здобути більше практичного досвіду, попрацювати на різних авто з різними випадками. Чим більше буду працювати, тим більше знатиму і вмітиму.

Чи рекомендував би ти Carclean Academy своїм друзям та знайомим?

Однозначно! І сам ще хочу ще приїхати до вас на інтер’єр і шкіру!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.