1
Випускники «Carclean Academy»: Євгеній Крижановський (м. Київ)

Скільки студентів — стільки унікальних історій! Кожна з них цікава і варта уваги!

Про свій шлях до детейлінгу, навчання та атмосферу в «Carclean Academy», плани на майбутнє та багато іншого нам розповів Євгеній Крижановський з м. Київ!Євгене, де і ким ти працюєш?

Років 3 працював механіком на СТО. Але це брудна робота, завжди по лікоть у мастилі. Якось набридло, тому вирішив змінити вид діяльності. Проаналізував всі сфери, які мені подобаються, і вибрав детейлінг.

Що спонукало пройти навчання і чому саме в Carclean Academy?

Хоч з автомобілями уже працював, детейлінг для мене досить нова справа. Краще, щоб навчили професіонали, ніж вчитися на своїх помилках.«Carclean Academy» мені порекомендував товариш, який давно стежить за вами. Він сказав, що це топ по школах детейлінгу.

Які напрямки обрав?

Приїхав на курс «Детейлінг екстер’єру», але в ході вирішив пройти і навчання по інтер’єру.
Що найбільше подобається?

Цікаво все, але найбільше, мабуть, полірування. Звичайно, це фізично досить важко — з незвички і коліна боліли, і спина (сміється). Але коли бачиш результат, всі незручності відходять на задній план.

А загалом складно навчатися?

Багато інформації. Але розповідають доступно, цікаво, все легко запам’ятовується. Тим більше, що все показують на практиці.На твою думку, навчання в Carclean Academy дороге?

На перший погляд може здатися, що дорого. Але я знаю, скільки вартує професійна хімія і скільки сил та майстерності вкладається в роботу. Коли дивишся зсередини, розумієш, що ціна більш ніж адекватна.

Що плануєш у найближчому майбутньому?

Спочатку хочу попрацювати в професійній детейлінг-студії, ну а з часом відкрити власну справу.«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.