1
Випускники Carclean Academy: Сергій Мазур (м. Бердичів)

Коли любиш те, що робиш, будеш мати і прибуток, і задоволення, — переконаний випускник Carclean Academy Сергій Мазур.

Хлопець з дитинства захоплюється автомобілями, і завжди хотів пов’язати з ними своє життя. Тому навчався детейлінгу з великим бажанням та ентузіазмом!Але про все — з перших вуст!

Сергію, розкажи про себе.

Приїхав з м. Бердичів Житомирської області. В даний момент займаюся продажем м’яса.

Мрію у майбутньому працювати з автомобілями. Це моє захоплення, хобі і те, що дуже подобається.З того часу, як отримав права, за кермом практично кожен день. Люблю не тільки водити, а й доглядати за машинами.

Маєш досвід роботи з авто?

В 9 класі на канікулах трохи підробляв — готував автомобілі на продаж. Робив хімчистки.

Потім працював з власним авто та машинами знайомих. Але я самоучка, все вивчав з інтернету.

Що спонукало навчатися детейлінгу?

Хочу працювати на себе, але розумію, що мені не вистачає потрібних знань. Тому про навчання задумувався давно. Думаю, воно швидко окупиться, адже у нашому місті продається багато б/в автомобілів, які потрібно підготовлювати. Тому роботу буду мати точно.

Чому вибрав Carclean Academy?

Дізнався про вас з інтернету. Почав стежити за Академією, дивився фото і відео, читав відгуки випускників. Також вплинуло те, що у Бердичеві працює представництво мережі Carclean і про його роботу дуже добре відгукуються.

Не шкодуєш, що поїхав?

Коли їхав у Луцьк, сумнівався, чи воно потрібно, чи дасть результат. Кошти немалі, чи воно виправдається… Але як тільки сюди заїхав, — всі сумніви відпали. Атмосфера тут просто неймовірна! Задоволений на всі 100%!Які напрямки вивчав і що найбільше сподобалося?

Пройшов навчання за напрямками «Детейлінг екстер’єру», «Детейлінг інтер’єру» та «Реставрація кузова». Всі послуги, які вивчав, планую запускати у власній роботі.

Подобається все, а найбільше — результат до і після (сміється).

Що для себе відкрив нового?

Навчився правильно готувати авто до полірування. Знав, що є спеціальна глина, але вперше дізнався про автоскраби і як ними користуватися.

Що дається найважче?

Мабуть, полірування — не так фізично, як емоційно. Дуже переживаю, щоб все вийшло, щоб результат був на висоті. Інформації багато, потрібно все систематизувати і відпрацювати.Великий плюс, що в Carclean Academy ти навчаєшся в реальних умовах, але з підстраховкою тренера. Спеціаліст завжди поруч — підказує і направляє. Так відчуваєш себе набагато впевненіше.Можу сказати, що навчання в Carclean Academy — це надзвичайно цінний досвід для тих, хто хоче працювати у сфері детейлінгу. З впевненістю рекомендую!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.