1
Випускники «Carclean Academy»: Тарас Стельмахович (м. Івано-Франківськ)

Як показує досвід, спонтанні рішення часто стають доленосними! Віримо, що саме так буде у нашого випускника Тараса Стельмаховича з м. Івано-Франківськ! Він вирішив круто змінити професію й стартував з Carclean Academy!Тарасе, ваша діяльність пов’язана з автомобілями?

Абсолютно не пов’язана. Наразі працюю зовсім в іншій сфері, будівництві.

Автомобілі — це моє хобі. Професійно ніколи ними не займався. Але планую;)Чому вирішили їхати на навчання?

Випадково натрапив в інтернеті на інформацію про Carclean Academy. Раніше навіть не уявляв, що школи такого типу є в Україні! Певний час стежив за Академією в Інстаграм — буквально місяць. Потім взяв відпустку і приїхав до вас. Це було дуже спонтанне і швидке рішення (сміється).Не шкодуєте?

Абсолютно ні! Як можна шкодувати про здійснення того, що давно хотів? Вважаю це початком реалізації своїх планів.

Які враження від Carclean Academy?

Все дуже класно! Навчають доступно, стараються створити максимум комфорту для кожного студента. Я повністю задоволений!

На якому напрямку навчалися?

Пройшов курс «Детейлінг екстер’єру». Це для мене абсолютно новий досвід. Звичайно, дивився відео в інтернеті, цікавився, але сам ніколи такого не робив. На картинці і відео все виглядає легко, але насправді це дуже кропітка робота.Що найбільше сподобалося і що для вас найважче?


Подобається все — кожна робота по-своєму цікава. Найважче для мене, напевно, полірування. Воно виглядає найлегшим, але на практиці дається складно.

Як вважаєте, навчання в Carclean Academy дороге?

Хто хоч трохи цікавиться сферою детейлінгу, знає, що собівартість якісної послуги не може бути дешевою. А навчання — це не лише теорія, а й матеріали, обладнання, відповідальність тренера за клієнтський автомобіль, на якому навчається учень, тощо. Тому ціна повністю виправдана. Тим більше, що у вартість входить проживання і харчування.

Сфера детейлінгу зараз на підйомі, тому навчання — це дуже вдала інвестиція у власне майбутнє.

Як розуміємо, в Івано-Франківську стрімко зростає попит на детейлінг-послуги? Останнім часом у нас було багато студентів з вашого міста.

Так, я з деким з них уже спілкувався;) В принципі, їхні відгуки остаточно переконали мене їхати в «Carclean Academy».

Що плануєте надалі?

Для початку — завершити всі поточні справи у будівництві. Згодом буду пробувати працювати у сфері детейлінгу. Певні плани вже маю.

Вашій Академії бажаю процвітання і розвитку! У вас чудова команда!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.