1
Випускники Carclean Academy: Денис Дембицький (м. Луцьк)

Хтось шукає своє призвання протягом усього життя, а хтось визначається з майбутньою професією ще зовсім юним. До останніх належить 18-річний випускник Carclean Academy Денис Дембицький з Луцька, який завжди знав, чим хоче займатися!Денисе, як давно ти працюєш у з автомобілями?

Вже більше року. Спочатку допомагав в гаражі у знайомих. Потім почав займатися хімчисткою салону. Мені це цікаво — кожен день нова машина і нові завдання. Але розумію, що мені не вистачає навиків: все, що я вмію, навчився безпосередньо в роботі. Хочу виконувати роботу професійно, тому вирішив підвищити кваліфікацію в Carclean Academy.Як дізнався про нашу Академію?

З Instagram. Певний час спостерігав за Carclean Academy, дивився фото і відеозвіти з навчання. Потім записався на курс «Детейлінг інтер’єру».Зручно, що навчання проходить у моєму місті, нікуди не потрібно їхати.

Які враження від навчання?

Позитивні;) Важливо, що навчання індивідуальне і багато практики. Завжди можна запитати у тренера все, що цікавить. Кожному студенту приділяється максимум уваги.Ну і набагато краще запам’ятовується інформація, коли ти застосовуєш її в реальних робочих умовах.

Для мене дуже цікаво було попрацювати з професійним парогенератором — такого досвіду ще не мав.Які плани на майбутнє?

Зараз буду відпрацьовувати отримані знання на практиці. В подальшому хотілося б
навчитися полірувати та клеїти антигравійну плівку. Ну а грандіозні плани на майбутнє — відкрити власну справу!

Все вийде!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.