1
Випускники "Carclean Academy": Владислав Рахнянський (м. Одеса)

«Carclean Academy» — це місце, де хочеться залишитися надовше! Що й зробив Владислав Рахнянський!

Влад приїхав до нас з м. Одеса на навчання реставрації шкіри і пластику. Йому настільки сподобалось в Академії, що вирішив залишитися на ще один курс! Вибрав напрямок «Детейлінг інтер’єру».

Але про все він розповість сам!Владе, розкажи про себе.

Живу в Одесі, маю фах менеджера. Основний вид діяльності — комерційна нерухомість. Займаюся здачею торгових приміщень в оренду.Твоя нинішня робота має мало спільного з автомобілями;) Чому вирішив навчатися детейлінгу?

Нерухомість, це, звичайно, добре, але вже потрібно щось міняти. Давно замислююся, що для гармонії у житті потрібно займатися тим, що подобається. А я з дитинства «горю» автомобілями.

Плануєш щось конкретне?

Хочемо з другом відкрити власну детейлінг-студію. Маємо партнера, який займається пригоном автомобілів з Кореї. Плануємо взаємовигідну співпрацю.

Багато автомобілів приїжджає?

10-20 авто в місяць. Приїжджають у непоганому стані, але завжди є певні моменти по салону. Практично кожній машині необхідна хімчистка. А клієнти більш зацікавлені отримати комплекс послуг в одному місці.

Ну і я по житті перфекціоніст: справжнє задоволення віддавати клієнту авто у ідеальному стані! Але зрозуміло, для цього треба ще й роботу виконувати на належному рівні.

Тому й вирішив навчатися.Як обирав місце навчання?

«Carclean Academy» порадив товариш, який давно стежить за вами в соцмережах.
За його рекомендаціями переглянув всю інформацію про Академію, подивився фото і відео. Та й записався.

Їхав в «Carclean Academy» на навчання реставрації шкіри, вирішив ще залишитися на детейлінг інтер’єру. Дуже задоволений своїм мудрим рішенням (сміється).Ну і традиційно, розкажи про свої враження.

Враження супер! Все продумано, якісний ремонт, чисто, правильне освітлення, професійне обладнання для роботи. У команді кожен на своєму місці і має свої функції. Рівень надзвичайно високий! Мені як студенту було дуже комфортно.А як щодо вартості навчання? Дехто каже, що це досить дорого.

Краще один раз оплатити кваліфіковане навчання, ніж постійно доучуватися і здобувати досвід на власних помилках. У результаті це обійдеться набагато дорожче.

Якщо перерахувати все, що надають в «Carclean Academy» (а крім навчання, це житло, харчування, матеріали і ще багато чого), то виходить дуже навіть вигідно. Хто сумнівається, раджу просто порахувати.

Як ти бачиш перспективи детейлінгу в Україні?

Навіть по своїх знайомих бачу, що все більше людей з високими запитами до стану авто. Зараз їздити на недоглянутій машині соромно.

На мою думку, років за 2-3 популярність детейлінгу в Україні досягне європейського рівня.

Чи хотів би ще чомусь навчитися?

В майбутньому хотів би, звичайно, навчитися і детейлінгу екстер’єру. Але буду йти від меншого до більшого. Спочатку — відпрацювати на практиці отримані знання, щоб робити хімчистку і реставрацію професійно. А вже потім можна приступати до чогось нового. Все поступово і в свій час.


Що побажаєш «Carclean Academy»?

Підтримувати й надалі високий рівень і злагодженість, які я побачив під час навчання.

Будемо старатися!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.