2
- Детейлінг - це безліч можливостей, - випускник «Carclean Academy» Віктор Тарасюк (м. Хмельницький)

Якщо дійсно любити автомобілі і те, чим займаєшся, детейлінг дає надзвичайно багато можливостей, — переконаний випускник Carclean Academy Віктор Тарасюк з м. Хмельницький. Для нього, як і для нас, авто — це справжня любов і невід’ємна частина життя! Тому про них і буде наша розмова!Вікторе, що пов’язує тебе з автомобілями?

Захоплююся машинами з дитинства. Все моє життя так чи інакше з ними пов’язане. Із захоплення це поступово переросло в роботу.

Спочатку був менеджером з продажу автохімії та автокосметики. Потім перейшов у сферу догляду за автомобілями, спеціалізуюся на плівках.

Ось у же 6 місяць працюю у студії МийCar, яку і представляю в Carclean Academy.Тобто вся ваша трудова діяльність — це авто?

Ну чому, я пробував працювати на кухні — ледве витримав 2 місяці! З машинами простіше (сміється).

Розкажіть про своє теперішнє місце роботи.

МийCar — це професійна студія по догляду за автомобілями, досить відома та популярна у Хмельницькому.

На початку це була суто мийка. Згодом 2 окремих бокси відвели під інші роботи. В основному клеїмо там плівку. Зараз вирішили серйозно взятися за інші детейлінг-послуги, зокрема, полірування та нанесення захисних покриттів. Також будемо на місці готувати автомобіль до поклейки плівки. Раніше старалися, щоб автомобіль приїжджав уже підготовленим. Але самі розумієте, що це не те.Рішення відправити людину на навчання було спонтанним чи обдуманим?

Що хтось з компанії поїде на навчання, було вирішено уже давно. Визначалися, хто саме, і чекали слушної нагоди. Вибір впав на мене — і ось я тут.Як обирали місце навчання?

Мій керівник тривалий час стежив за Carclean Academy в соцмережах, чули багато позитивних відгуків. Тому одразу було вирішено, що це буде ваша Академія. Інших варіантів навіть не розглядали.

І які ваші враження?

Дуже подобається! Суперова атмосфера, колектив чудовий.Навчання проходить на території діючої детейлінг-студії, тому мав можливість поспостерігати за роботою спеціалістів Carclean. Вразив професійний підхід — приділяється максимум уваги навіть найдрібнішим деталям. Клієнт за свої гроші отримує бездоганну якість роботи.

Які напрямки проходите?

Детейлінг екстер’єру і реставрацію шкіри автомобіля.

Що найбільше подобається?

Полірування, а особливо його результат!Раніше трохи пробував полірувати. Але те, що я робив, і те, що мені тут показали — це небо і земля.

Також дуже важливою для мене є підготовка автомобіля.

А як щодо реставрації шкіри?

Рішення додатково пройти цей курс було прийняте пізніше — спочатку я був записаний лишена детейлінг екстер’єру. Але так як попит на таку послугу стрімко зростає, вирішили щось у цьому напрямку робити.Курс дуже цікавий і насичений. Ніби все зрозуміло, але потрібна практика. Багато інформації, яку треба опрацювати і відпрацювати.

Які плани на майбутнє?

Будемо вводити і вдосконалювати нові послуги. Детейлінг у Хмельницькому тільки розкручується, тому розвиватися є куди. Тим більше що у цій сфері є безліч можливостей для розвитку.Ну а ми тільки за!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.