2
Випускники «Carclean Academy»: бортпровідник Олександр Науменко (м. Бориспіль)

Що приводить в детейлінг людей з інших, здавалося б, далеких від автомобілів галузей? Про це розповів наш черговий випускник!

Знайомтеся — Олександр Науменко з м. Бориспіль! За фахом — викладач англійської мови, за професією — бортпровідник зі стажем польотів більше 10 тисяч годин, а за покликанням — детейлер!Олександре, що привело вас в детейлінг? Ви раніше мали справу з авто?

Досвід з автомобілями у мене лише на любительському рівні. Але давно захоплююся усім, що з ними пов’язано.

Детейлінгом зацікавився, бо він дає можливість зробити авто ідеальним. Ну а я по натурі перфекціоніст, тому ця сфера мені дуже близька. Вирішив спробувати.Що підштовхнуло до навчання?

Детейлінг — це для мене абсолютно нова робота. Якщо хочу у майбутньому займатися цим професійно, краще одразу навчитися у спеціалістів, ніж потім на власних помилках. Тим більше при роботі з клієнтськими автомобілями помилка може бути дуже дорогою.

Та й загалом, я звик до будь-якої справи відноситися відповідально. Так що те, що навчатися необхідно, знав давно. Все чекав підходящої нагоди.

Місяць тому придбав б/в автомобіль, стан якого бажав кращого. Час навчання настав (сміється).За якими принципами вибирали місце навчання?

Довго шукав в інтернеті, де добре навчають. Спочатку розглядав школи в Києві, але якось вони мене не привабили.

Натрапив на інформацію про Carclean Academy й інтуїтивно відчув, що це моє. Переглянув сайт, соцмережі, все, що міг знайти. Потім зателефонував, і мені надали повну інформацію. Вирішив — треба їхати. Тим більше я ніколи не був на Волині (сміється).

Який напрямок вибрали? Отримали те, що очікували?

Навчаюся на курсі «Детейлінг інтер’єру» і мені все дуже подобається. Особливо хочу відмітити клієнтоорієнтованість команди Carclean Academy, їхню готовність іти назустріч. Студентів слухають і чують, їхні побажання враховують.Ну і все на дуже високому рівні — сучасні, обладнані приміщення, кваліфікований персонал і чудова атмосфера.

Окремо хочу відмітити, що навчаюся на власному автомобілі — така можливість є приємним бонусом.

Як вважаєте, вартість навчання виправдана?

На мою думку, абсолютно виправдана. Я знаю, що таке професійне навчання. І повірте, воно не може бути дешевим. Адже ви вкладаєте, перш за все, в себе і своє майбутнє.У подальшому плануєте займатися детейлінгом на професійному рівні?

Наразі залишаюся в основній професії, а детейлінгом займатимуся у вільний від роботи час. Свій автомобіль уже привів в порядок, переходжу до машин друзів і знайомих. Зараз це для мене більше справа для душі. А у майбутньому — все можливо;)Бажаємо Олександру позитивних емоцій від детейлінгу і його результату!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.