2
Навчання для сусідів: виконавчий директор СТО м. Рожище Анатолій Кривицький

Ми – за розвиток професійного детейлінгу, тому щиро радіємо появі місць, де можна отримати послуги на високому рівні. Саме таке відкривається у м. Рожище Волинської області!

На навчанні в Carclean Academy побував виконавчий директор новоствореного СТО Анатолій Кривицький.Про плани на майбутнє і враження від навчання – з перших вуст!

Анатолію, розкажіть про свою компанію.

Нещодавно ми відкрити СТО у м. Рожище. Наразі перебуваємо у процесі налагодження роботи. Вивчаючи сферу та запити клієнтів, виявили, що у нашому місті немає послуг відповідної якості. Є дешеві, а якісних немає. Тому наразі головна мета – набути необхідні навики, щоб поставити роботу на професійному рівні. Тому й вирішити пройти навчання.Які послуги плануєте надавати?

Приміщення СТО складається з 2 частин. Трохи більше 500 квадратів відведені під кузовний ремонт – рихтування, фарбування тощо. Цю частину уже запустили.

У другій частині приміщення, близько 400 квадратів, плануємо відкрити мийку – для підготовки автомобілів до подальшої роботи і до видачі клієнту. Також буде відведено кілька машино-місць під хімчистку, і кілька – під полірування.

Хочемо сформувати комплекс — починаючи з кузовного ремонту і закінчуючи повним доглядом за автомобілем.

Скільки людей зараз працює?

Близько 10. Поступово плануємо збільшити штат втричі.

Що стало вирішальним у виборі місця навчання?

Carclean Academy вибрали перш за все через позитивну репутацію мережі детейлінг-студій Carclean. Вас рекомендували нам ваші клієнти – чули від них багато схвальних відгуків про рівень послуг.

Ну а там, де надають послуги на такому високому рівні, є чому навчитися.Вирішив поїхати на навчання сам, адже мені як керівнику необхідно знати, як робити ту чи іншу роботу.

Який напрямок вибрали?

Навчався на курсі «Детейлінг інтер’єру». Для нас це було знайомство з Академією, можна сказати, розвідка.

І які ваші враження?

Дуже позитивні! Отримав багато корисної інформації і відповідей на важливі питання — інструмент, матеріали, особливості технологій.

Можу сказати, що це професійне навчання. Все на високому рівні, який би ми хотіли запровадити в себе.

У подальшому хотілося б налагодити співпрацю між нашими компаніями. Найближчим часом плануємо направити до вас своїх людей для навчання детейлінгу екстер’єру.

Зі своєї сторони буду рекомендувати Carclean Academy тим, хто хоче навчитися професійному детейлінгу. Адже переконався, що це дійсно працює!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.