2
- Це заряджена компанія, яка навчає професійно, - випускник «Carclean Academy» Василь Буряк

Скільки учнів — стільки й історій! І кожну хочеться розповісти!

Знайомтеся — випускник Carclean Academy Василь Буряк з Івано-Франківська! Він уже досить давно працює з автомобілями і спеціалізується на хімчистці. Василь вирішив перейти у сферу, яка давно його цікавить, і приїхав до нас на курс «Реставрація шкіри і пластику».
Василю, розкажіть про свою роботу.

Близько двох років працюю на «перекупа» — займаюся хімчистками автомобілів. Зараз добудовуємо бокси, плануємо розширятися і вводити нові послуги. Мені до душі реставрація шкіри: це те, чим хочу надалі займатися.

Думав над навчанням ще минулого року, але вагався — досить дорого, та й часу на це не було. Підштовхнуло те, що все більше клієнтів запитують про цю послугу. А до думки клієнтів треба прислухатися ;)

Як вибирали місце навчання?

Одного разу розговорився з клієнтом, розповів, що хочу навчитися реставрувати шкіру. Він порекомендував їхати в Луцьк. Каже: «Наскільки я знаю, там є заряджена компанія, яка професійно навчає реставрації».У той же день, прийшовши додому, я зайшов на ютуб, в соцмережі, почитав відгуки і вирішив: їду.

Які ваші враження від навчання в «Carclean Academy»?

Враження дуже хороші! Все подобається — від умов проживання до обладнання боксів і загальної атмосфери. Навчатися дуже цікаво, тим більше що я бачу в цьому перспективу.
Вартість навчання виправдана на 100%. Якщо подумати, скільки ти отримуєш в перспективі, то вона зовсім невисока.

Так що якщо хочете дійсно навчитися детейлінгу, щоб вміти робити правильно і якісно, рекомендую їхати в «Carclean Academy»!«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.