2
"Щоб втримати клієнта, потрібно постійно розвиватися", - випускник «Carclean Academy»Тарас Бурий (Львів)

Щоб бути успішним у детейлінгу, потрібно постійно розвиватися, — вважає засновник детейлінг-студії «Ego Car» (Львів) Тарас Бурий. Тому він приїхав в Carclean Academy на курс ««Реставрація відколів і глибоких подряпин на кузові автомобіля».


Ми поговорили про особливості детейлінгу у Львові, студію «Ego Car» та враження Тараса від навчання.

Тарасе, як давно працює ваша студія?

Трохи більше року — відкрилися за два тижні до запровадження локдауну. Звичайно, карантин поламав плани, але ми витримали, достойно його пройшли і продовжуємо успішно працювати.

Які послуги надає студія «Ego Car»?

Наразі проводимо хімчистку салону автомобіля, полірування та нанесення на авто захисних покриттів. Але конкуренція у Львові щодень зростає, як і вимоги клієнтів. Тому треба освоювати нові напрямки і вдосконалювати діючі послуги.У Львові є попит на послуги детейлінгу?

Попит є, але і кількість детейлінг-студій збільшується. Тому, щоб втримати клієнта, треба пропонувати найвищу якість роботи і чимось їх зацікавити. Тому я приїхав навчатися реставрації кузова автомобіля. Думаю, ця послуга буде затребувана.За якими критеріями обирали місце навчання?

В основному орієнтувався по відгуках — про Carclean Academy вони дуже хороші. До того ж і їхати недалеко.

Загалом планував навчання у вас ще минулого року — але знову ж, на заваді став карантин. Ось нарешті доїхав.

Розкажіть про враження від Академії.

Сподобалася організація роботи, зокрема, клієнтоорієнтованість. Дуже уважне відношення до студентів, враховують всі побажання і вимоги. Щодо навчання — моя оцінка 5+ з 5 можливих.Так як я навчання планував і знав, куди й навіщо їду, заздалегідь вивчав теорію. Але й відкрив для себе багато, і мав нагоду закріпити навики на практиці. Курс одноденний, але дуже цікавий і насичений.Чи порекомендуєте ви Carclean Academy своїм знайомим детейлерам?

Звичайно! Більше того, ми самі у цьому році плануємо приїхати сюди на навчання по антигравійній плівці та реставрації шкіри. Так що будемо співпрацювати!

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.