1
Зустріч з давніми знайомими: курс реставрації шкіри для команди «Pullman Detailing» (Київ)

Приємно, коли наші випускники досягають успіху і приїжджають до нас уже зі своєю командою! Значить, йдемо у правильному напрямку!


Керівник детейлінг-студії «Pullman Detailing» (Київ) Олександр Куций проходив навчання в «Carclean Academy» восени 2019 року. Одразу після цього він переїхав з Хмельницького в Київ і розпочав власну справу. Нині започаткована ним студія надає послуги полірування і хімчистки автомобілів, і за рік роботи набула багато постійних клієнтів. Прийшов час розвиватися далі — і команда «Pullman Detailing» приїхала на курс «Реставрації шкіри».Про свою студію і зв’язок з «Carclean Academy» Олександр Куций незабаром розкаже нам у відеовідгуку.
А поки враженнями від навчання та Академії з нами поділився представник «Pullman Detailing» Олександр Чалий.Олександре, ви давно працюєте в детейлінгу?

Я у цій сфері вже близько 4 років. Близько року працюю в детейлінг-студії «Pullman Detailing».

У вас велика команда?

4 людини на 4 машино-місця.

Розкажіть, чому вирішили приїхати в «Carclean Academy»?

В «Carclean Academy» потрапив по рекомендації керівника нашої студії Олександра Куцого. Він часто розповідав, що вчився у вас, і що було дуже круто.

Я уважно стежив за вашою сторінкою, і дуже хотів приїхати подивитися в реальності.

Як враження?

Надзвичайно круті! Підхід дуже серйозний, і це нам дуже імпонує.Що скажете безпосередньо про навчання?

Раніше я трохи пробував реставрувати шкіру, але рівень був дуже слабкий. Ніхто мене цьому не вчив, застосовував те, що знайшов в інтернеті. Купували матеріали дешеві, відповідно, і результат був не дуже.

В «Carclean Academy» дізнався дуже багато нюансів, про які навіть не міг уявити. Виявляється, є засоби, які вирішують ряд проблем. Так як ми цього не знали і у нас їх не було, часто доводилося переробляти роботу по 3-4 рази.
Ніби усього 2 дні навчання — а стільки корисної інформації, що не передати. А головне — все детально розказують і показують. Також дуже зручно, що надають матеріали по пройденому курсу.

Як будете розповідати знайомим про «Carclean Academy»?

Я вже давно в детейлінгу, і був у багатьох студіях. Скажу, що такого уважного підходу до клієнтів, учнів і партнерів, як у мережі Carclean, я не бачив. Рекомендую пройти навчання в «Carclean Academy» всім, хто хоче серйозно працювати у цій сфері.
«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.