1
Поклейка автомобиля пленкой FlexiShield уже доступна в Carclean!

Мы опробовали пленки FlexiShield на практике и убедились, что сделали правильный выбор! Работать с этими пленками – одно удовольствие, а результат впечатляет!

Напомним, на днях компания «Carclean» стала эксклюзивным представителем FlexiShield в Украине! Мы прошли интенсивное обучение и ждем вас на услугу поклейки лучшей антигравийной пленкой!


Читать дальше →

Захист автомобіля твердими восками: варто чи ні?

У осінньо-зимовий період автомобіль потребує посиленого захисту. Різкий перепад температур, дорожні реагенти, підвищена вологість – ці фактори негативно впливають на лакофарбове покриття, поступово його руйнуючи. Сьогодні автовласникам пропонується широкий асортимент захисних покриттів, з різними характеристиками і особливостями. Одним із найефективніших методів для захисту і оновлення автомобіля є тверді воски, що швидко здобувають популярність завдяки своїм відмінним властивостям і довготривалості.


Як же діє твердий віск і в чому його особливості? Мабуть, перш за все тверді воски підкуповують тим, що після їх нанесення автомобіль виглядає ніби щойно з салону. Віск маскує мікропошкодження і створює на поверхні прозоре покриття, завдяки якому кузов набуває розкішного блиску, а колір стає глибоким і насиченим. Тож якщо автомобіль вашого знайомого тривалий час як новий – є велика ймовірність, що він користується послугою нанесення твердого воску.
Ще однією вагомою перевагою твердих восків є стійкий, довготривалий захист, який діє до півроку. Захисний шар, який утворюється після розполірування воску, відштовхує бруд і воду та має антистатичний ефект. Автомобіль довше зберігає доглянутий вигляд і не потребує частих мийок.
До мінусів можна віднести досить високу ціну і складність роботи. Для бажаного результату наносити тверді воски треба з ретельним дотриманням технологій.Натуральні і синтетичні, полімерні та керамічні – тверді воски знаходять все більше прихильників завдяки своїй дієвості та ефективності. Головне – обирайте якісний продукт від перевірених виробників. Ми ж використовуємо лише продукцію преміум-класу, перевірену та схвалену багатьма автовласниками – тверді воски ручної роботи від шотландського бренду Angelwax.
Підсумуємо, що твердий віск рекомендується наносити двічі на рік – навесні і восени. Тож саме час записатися на послугу нанесення твердого воску у студію детейлінгу Carclean Novovolynsk!