1
Полировка, химчистка,керамика

2 фото
image
Зачем полировать автомобиль? Каждый день ЛКП подвергается множеству угроз.
Воздействие химикатов
Вредоносные вкрапления
Царапины и повреждения

2
Навіщо полірувати і захищати кузов автомобіля?

Чому відновлююче детейлінг полірування кузова і професійні захисні покриття зберігають чудовий зовнішній вигляд автомобіля на довгі роки?

1. Ефективна профілактика корозії на кузові автомобіля.
В процесі полірування з поверхні лакофарбового покриття кузова автомобіля видаляються усі шкідливі мікроелементи і “закриваються” мікротріщини, що у свою чергу запобігає руйнуванню внутрішніх шарів фарби.

2. Відновлення первозданного блиску і гладкості поверхні.
Полірування поверне кузову вигляд немов «щойно з автосалону», оскільки перед полірування кузов автомобіля проходить правильну підготовку (ретельна 2-фазна мийка і обов‘язкове глибоке очищення кузова системою Автоскраб), аби залишки бруду не пошкодили лак в процесі роботи.

Читать дальше →
  • нет

2
Полірування і захист кузова автомобіля BMW X6 Carclean Тернопіль

Детейлери Студії Carclean Тернопіль провели повний спектр послуг з відновлення і захисту лако-фарбового покриття (ЛФП) автомобіля BMW X6:
1. Чистка залишків комах (Nanolex Insect Remover);
2. Ретельна двох фазна мийка автомобіля;
— 1 фаза — попередня очистка кузова (Nanolex PreWash);
— 2 фаза — ручна мийка безпечним шампунем з нейтральною кислотністю (Nanolex Pure Shampoo);
3. Глибока чистка ЛФП системою Autoscrab (Nanoskin);
4. Відновлююче абразивне полірування системою Rupes Big Foot;
5. Захист кузова керамічним покриттям Nanolex SI3D.

Carclean Тернопіль Студія АвтоДетейлінгу
м. Тернопіль, вул. Лозовецька, 24
тел.: 38 097 185 09 98
Читать дальше →
  • нет
  • avatar
  • 0
  • Поделиться

1
Повноцінна комплексна мийка автомобіля - не розкіш, а необхідність....


Більшість автомийок пропонує послугу безконтактної мийки авто. На яких використовують шампуні для безконтактної мийки, яких зараз безліч. Вивчаючи різні шампуні різних виробників, можна помітити, що більшість складників це лужні концентрати, які розбавляються з водою в певних пропорціях. Дуже важливо розуміти що очистити поверхню автомобіля безконтактним шампунем на всі 100% практично не можливо.
В інтернеті є відеоролики на яких показують, як вимитий безконтактним шампунем автомобіль протирають білою серветкою і на ній залишаються сліди забруднень. Можете спробувати і самі, але ми не рекомендуємо більше користуватися такими мийками.
Повноцінна комплексна мийка автомобіля — не розкіш, а необхідність особливо для нових або відполірованих автомобілів.

Чим двофазна мийка краще звичайної безконтактної?


Читать дальше →

1
Мир детейлинга пополняется новыми специалистами!

Если Вы до сих пор сомневаетесь приезжать ли к нам на обучение, то сомневайтесь дальше!
А тем временем мир детейлинга пополняется новыми детейлерами!
На прошлой неделе к нам приезжала команда специалистов во главе с руководителем автомойки “Traffic” г.Киев.
Читать дальше →

Компания “Carclean Ukraine” всегда в центре событий!

На прошлой неделе наша команда посетила выставку Automechanika Frankfurt 2018!Это мероприятие, в автомобильной индустрии, дает возможность познакомится людям с множества стран, обменятся опытом, обсудить интересные темы, ознакомится с новинками, посетить сертифицированные мастерские, технические лекции, тренинги, презентации и тд.

На Automechanika мы встретились с нашими партнерами Scangrip, SchollConcepts, Rupes, DeWitte, ProTeam… Скоро на сайте www.autodetailing.com множество новинок! И снова убеждаемся, что личное общения глубоко укрепляет партнерские отношения, благоприятно влияет на развитие общего для нас дела.

Automechanika Frankfurt 2018 порадовала своей организацией, много интересного, невероятные стенды, автомобили. Спасибо, за возможность оказаться в центре мира Авто Детейлинга и быть частью этого события.

Так же, фото отчет с Automechanika Frankfurt 2018:

Читать дальше →

Скоро в Украине новинки от Scholl Concepts

Одна из первых компаний, которую мы посетили на выставке Automechanika Frankfurt 2018 — стенд наших партнеров Scholl Concepts!Отличная подготовка и презентация! Всегда приятно возвращаться к друзьям!
Отдельное и огромное спасибо Dominik Domitrovic за приятную и интересную встречу!Читать дальше →

Новинки от Scangrip!

Уже ни для кого не секрет, что мы пользуемся только качественным оборудованием! По этому, мы используем устройства от европейского лидера по производству профессионального освещение – Scangrip!


Читать дальше →

Привет из Automechanika Frankfurt 2018!

Мы постоянно следим за новинками в мире Авто Детейлинга. Прямо сейчас наша команда на самой важной выставке в автомобильной отрасли — Automechanika Frankfurt 2018.


Читать дальше →

Детейлінг чистка двигуна парою!!!Стежити за станом і чистотою свого автомобіля — це не просто примха, а необхідність, причому мотор не є винятком. Однак цю процедуру не варто робити часто. Чистка двигуна — відповідальний процес, виконання якого необхідно довірити лише професіоналам, тому що найменша помилка може дуже дорого коштувати.
Двигун дуже важлива складова частина Вашого автомобіля і тому він потребує особливого, делікатного догляду.
Чому потрібно чистити двигун:
— якщо розглядати бруд, який утворюється на автомобільній електропроводці, то він здатен досить сильно ускладнити запуск мотору, так як відбувається витік електричного струму в системі;
— бруд на двигуні ускладнює контроль за витоком технічних рідин і в разі виникнення несправності, власник авто не зможе вчасно помітити неполадки і, як наслідок, ризикує отримати більш серйозні проблеми;
— відкладення бруду ускладнюють тепловіддачу мотора і збільшують шанси на його перегрів, таким чином прискорюється процес зносу двигуна і його вузлів;
— дуже важливим моментом чистого двигуна є те, що він менш пожежонебезпечний;
— естетична складова, адже приємно, відкривши капот, бачити сяюче серце автомобіля, а ось якщо там, всупереч очікуванню, при відкритті виявиться брудний шматок мазуту, навіть самий привабливий зовнішній вигляд втратить свою бажаність і привабливість.

Читать дальше →