Захист автомобіля твердими восками: варто чи ні?

У осінньо-зимовий період автомобіль потребує посиленого захисту. Різкий перепад температур, дорожні реагенти, підвищена вологість – ці фактори негативно впливають на лакофарбове покриття, поступово його руйнуючи. Сьогодні автовласникам пропонується широкий асортимент захисних покриттів, з різними характеристиками і особливостями. Одним із найефективніших методів для захисту і оновлення автомобіля є тверді воски, що швидко здобувають популярність завдяки своїм відмінним властивостям і довготривалості.


Як же діє твердий віск і в чому його особливості? Мабуть, перш за все тверді воски підкуповують тим, що після їх нанесення автомобіль виглядає ніби щойно з салону. Віск маскує мікропошкодження і створює на поверхні прозоре покриття, завдяки якому кузов набуває розкішного блиску, а колір стає глибоким і насиченим. Тож якщо автомобіль вашого знайомого тривалий час як новий – є велика ймовірність, що він користується послугою нанесення твердого воску.
Ще однією вагомою перевагою твердих восків є стійкий, довготривалий захист, який діє до півроку. Захисний шар, який утворюється після розполірування воску, відштовхує бруд і воду та має антистатичний ефект. Автомобіль довше зберігає доглянутий вигляд і не потребує частих мийок.
До мінусів можна віднести досить високу ціну і складність роботи. Для бажаного результату наносити тверді воски треба з ретельним дотриманням технологій.Натуральні і синтетичні, полімерні та керамічні – тверді воски знаходять все більше прихильників завдяки своїй дієвості та ефективності. Головне – обирайте якісний продукт від перевірених виробників. Ми ж використовуємо лише продукцію преміум-класу, перевірену та схвалену багатьма автовласниками – тверді воски ручної роботи від шотландського бренду Angelwax.
Підсумуємо, що твердий віск рекомендується наносити двічі на рік – навесні і восени. Тож саме час записатися на послугу нанесення твердого воску у студію детейлінгу Carclean Novovolynsk!

1
Поклейка автомобиля пленкой FlexiShield уже доступна в Carclean!

Мы опробовали пленки FlexiShield на практике и убедились, что сделали правильный выбор! Работать с этими пленками – одно удовольствие, а результат впечатляет!

Напомним, на днях компания «Carclean» стала эксклюзивным представителем FlexiShield в Украине! Мы прошли интенсивное обучение и ждем вас на услугу поклейки лучшей антигравийной пленкой!


Читать дальше →

1
Детейлинг Академия Carclean: наш новый выпускник!

На обучение в Детейлинг Академию Carclean приезжают люди из разных городов Украины, ближнего и дальнего зарубежья. Мы рады работать с инициативными людьми, которые стремятся к совершенствованию и не боятся круто менять свою жизнь. Гордимся нашими выпускниками и точно знаем, что они обязательно достигнут профессиональных высот!

Наш новый выпускник Виталий — из города Сумы. Он является владельцем автомойки премиум-класса и приехал на обучение, чтобы стать лучшим в своей сфере.


Читать дальше →

2
Свет на дороге: как обеспечить безопасность езды в межсезонье

В межсезонье качественное освещение дороги – это не просто важно, а жизненно необходимо. Туманы и дожди ухудшают видимость и значительно повышают опасность ДТП. Позаботьтесь о безопасности — как своей, так и других участников дорожного движения.

Даже самые качественные фары со временем тускнеют и теряют свойства. Царапины и потертости на поверхности фар значительно снижают пропускную способность и на треть уменьшают светоотдачу. Убрать дефекты и обновить фары поможет их полировка.


Читать дальше →

2
Салон красоты для Honda CR-V: возвращаем сияние и блеск

Даже при тщательном уходе любой автомобиль подвержен износу. В процессе эксплуатации особенно страдает лакокрасочное покрытие: неизбежно появляются мелкие царапины, потертости и голограммы, вследствие чего автомобиль теряет блеск и насыщенность цвета. Вернуть привлекательность и презентабельность поможет полировка.


Читать дальше →

1
Керамічний захист автомобіля. Що це таке та для чого потрібен?


Кузов автомобіля потребує постійного захисту. Вплив навколишнього середовища часто нищить лакофарбове покриття авто, що в свою чергу може призвести не лише до неестетичного вигляду авто, а й до складніших наслідків, як, наприклад, корозія.

Один з найпопулярніших видів захисту сьогодні — це керамічне покриття кузова автомобіля або, простішими словами, рідке скло.

Таке покриття вже здобуло славу, адже відрізняється хорошими механічними властивостями та унікальною комбінацією захисних речовин, а ще відштовхуючими функціями щодо забруднень та нальотів.

Першочергова функція “рідкого скла” — оберігати кузов автомобіля від пошкоджень. Після нанесення керамічного покриття на автомобілі формується товста плівка з кристалів, яка захищає кузов від подряпин та сколів. Вона стає бар’єром, який відштовхує вологу та забруднення, оберігає від реагентів взимку та від ультрафіолетового випромінювання влітку.

А ще керамічне покриття створює ефект дзеркального блиску! Ваше авто буде сяяти та виглядати наче щойно з салону! Рідке скло захищатиме лакофарбове покриття та зберігатиме його первісну структуру.

До речі, автомобіль з керамічним захистом мити треба значно рідше. Зазвичай вистачає звичайного ополіскування водою.Використовувати щітки з твердими волокнами категорично заборонено!

Самостійно покрити автомобіль рідким склом складно. Процедура в дечому нагадує полірування, проте треба бути значно уважнішим та обережнішим.

Фахівці компанії Carclean Novovolynsk в своїй роботі використовують засоби бренду Nanolex. До речі, наша компанія є ексклюзивним імпортером продукції цього виробника.

Замовити керамічне покриття для вашого авто можна за номером телефону 98 222 00 22

2
Команда Carclean получила сертификаты от FlexiShield!!!

29 фото
image
Наш тренинг по поклейке пленок FlexiShield успешно финишировал! Теперь всемирно известные пленки доступны в Украине! Без сомнений, это знаменательное событие не только для сети детейлинг-студий “Carclean”, но и для всех украинских автовладельцев.
Показать все 29 фото →

2
FlexyShield & Carclean. День 3

30 фото
image
Тренинг по поклейке автомобилей пленкой FlexiShield в сети детейлинг-студий Carclean проходит очень насыщенно и результативно! Под руководством опытных европейских специалистов мы интенсивно практикуемся и осваиваем тонкости работы, чтобы предоставлять вам отличный результат!
Показать все 30 фото →

2
Защита во всей красоте: пленка FlexiShield доступна в Украине!

30 фото
image
Второй день обучения мастерству поклейки автомобилей антигравийной пленкой FlexiShield в разгаре! Совсем скоро эта услуга будет доступна в сети детейлинг-студий Carclean! А пока перенимаем секреты ведущих европейских мастеров и испытываем их на практике!

Показать все 30 фото →
  • нет

2
Долгожданная новость от Carclean!

23 фото
image
Потрясающая новость от сети детейлинг-студий «Carclean»! Рады объявить, что в Украине появилась американская антигравийная пленка FlexiShield, популярность которой во всем мире растет с каждым днем, а свойства оценили клиенты! Вы тоже о ней слышали, правда? А теперь сможете испытать!
Показать все 23 фото →