+19.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

Чистка кузова


Кожен процес, який пов'язаний з будівництвом або ремонтом доріг, безумовно, радує кожного автолюбителя.

Але, проблема полягає в тому, якщо рухатися недалеко від дорожньої техніки або здійснювати рух по залитим дорогах свіжим бітумом, тоді корпус автомобіля за лічені хвилини обросте величезною кількістю бітумних плям. Особливо небезпечна ситуація та, коли гарячий бітум потрапляє на нагріту поверхню автомобіля. Таким чином, легкі нафтові фракції, які містяться в бітумі швидше і глибше можуть проникнути в шари фарби, на поверхні транспортного засобу. Так як видалити бітум з ЛКП автомобіля? Ми пропонуємо засоби для глибокого очищення кузова: — синтетичної глиною (компанія @Angelwax_ukraine).

Що таке синтетична глина? — матеріал, схожий консистенцією на пластилін. При роботі з ЛКП автомобіля глина підриває забруднення, навіть мікрочастинки, і поглинає їх, залишаючи поверхню ідеально гладкою. З успіхом впорається зі стружкою з гальмівних колодок, засохлі бітумом, гудроном, мушкою, дрібним піском, що залишається в подряпинах навіть після миття, а також глибоко очистить поверхню перед процедурою полірування. — автоскрабом (Dewitte) — інноваційна технологія для очищення ЛКП автомобіля, зручна у використанні.

Існує кілька різновидів форм автоскраба: рукавиця, рушник, кола (підходять для полировальной машинки Rupes) і губки — для тих, хто звик працювати з глиною. Прорезиненная поверхню автоскраба дозволяє легко і набагато швидше, ніж глиною, очистити поверхню від різного роду забруднень: бітуму, гудрону, мошки, соляних відкладень.

1
Шкіряний салон потребує особливої турботи.

Ставши щасливим власником шкіри, автолюбителі часто забувають, що така оббивка вимагає більшої турботи, ніж тканина. На практиці догляд за шкіряним салоном автомобіля повинен стати такою ж невід"ємною частиною догляду за машиною. І як би ми не намагалися слідкувати за чистотою салону, всерівно появляються плями і неприємні запахи.


Один з найефективніших методів догляду за салоном — це чистка паром.
Парова чистка салона автомобіля — це ЕКО чистка без використання хімії. Пар ефективно справляється навіть з самими стійкими забрудненнями завдяки своїми властивостям — розм«якшуючи матеріал і забруднення, плями забираються набагато простіше. В процесі чистки температура пара становить 90-95*С. Саме це дозволяє знищити всілякі бактерії, кліщи, плісняву, бруд, дезинфікуються поверхні, знищуються неприємні запахи! А ще пара проникає у важкодоступні місця, куди неможливо дотягнутися пилососом або губкою.

Під час роботи шкіра стає чистою та м»ягкою на дотик. Після цього процесу ми захищаємо шкіру професійними кондиціонерами тільки на натуральній основі без силікону.

Наша команда «CARCLEAN»допоможе повернути шкіряному салону початковий вигляд. В роботі ми використовуємо пофесійне обладнання і продукцію європейських виробників преміум- класу.

1
Для чого необхідне полірування фар?

Ми помітили, що кожен автомобіліст намагається підтримувати безпеку на дорозі. В цьому йому допомагають фари, які освітлюють дорогу, саме від їхньої роботи залежить:

*безпека водія,
*пасажирів і учасників дорожнього руху,
*інші транспортні засоби,
*пішоходи.

Ми впевнені, що нікому не подобається постійно бути в напрузі, виглядаючи ями та інші неприємності. Така їзда не приносить ніякого задоволення, а навпаки, дуже швидко виснажує водія. Якщо це відбувається з вашим автомобілем, то вам необхідно полірування фар!


Читать дальше →

1
Полірування автомобіля системою RUPES BigFoot у м.Нововолинську

Сьогодні полірування авто є досить поширеним і звичним явищем. Так як під час експлуатації автомобіля неможливо уникнути пошкоджень лакофарбового покриття (ЛФП), воно втрачає свій блиск, стають помітні дефекти на кшталт подряпин і потертостей, багато автомобілістів вдаються до цього методу оновлення своєї машини.Читать дальше →

1
Професійна чистка шкіряного салону авто на студії автодетейлінгу у м.Нововолинськ

left

Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись з професійною чисткою шкіряного салону авто. Вона проводиться в декілька етапів:

По-перше: оброблення шкіряної поверхні універсальним препаратом Nanolex Interior Cleaner. Він розроблений для дбайливого очищення всіх типів матеріалів в інтер'єрі автомобіля! Ефективний для застосування на шкіряних, пластикових і текстильних поверхнях! Даний продукт з неперевершеними зволожуючими і миючими властивостями, безпечно видаляє повсякденні і маслянисті забруднення. Після очищення поверхня залишається чистою, свіжою, натурально матовою, без розводів, потьоків і штучного блиску. Nanolex Interior Cleaner не містить каустичну соду, фосфати і кислоти.

По-друге: чистка парою. Цей метод дає найкращі по якості результати при очищенні будь-яких шкіряних виробів. Пара глибоко проникає в структуру шкіри, розщеплюючи бруд, жир, пил, знищуючи бактерії, грибки, кліщів, усуває неприємний запах. І головне, все це відбувається без участі шкідливих речовин і алергенів, тобто не шкодить вашому здоров'ю.

Читать дальше →

1
Відкриття студії Авто Детейлінгу “CARCLEAN” у м.Нововолинськ!

Шановні власники авто, раді повідомити вам про відкриття студії Авто детейлінгу «CARCLEAN» в м.Нововолинськ!Вперше в нашому місті та регіоні, найсучасніше обладнання і хімія преміум класу для догляду за вашим авто. Всі послуги надаються кваліфікованими фахівцями.

Читать дальше →