+19.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

2
Захист автомобіля твердими восками: варто чи ні?

У осінньо-зимовий період автомобіль потребує посиленого захисту.

Різкий перепад температур, дорожні реагенти, підвищена вологість – ці фактори негативно впливають на лакофарбове покриття, поступово його руйнуючи. Сьогодні автовласникам пропонується широкий асортимент захисних покриттів, з різними характеристиками і особливостями. Одним із найефективніших методів для захисту і оновлення автомобіля є тверді воски, що швидко здобувають популярність завдяки своїм відмінним властивостям і довготривалості.Як же діє твердий віск і в чому його особливості?


Мабуть, перш за все тверді воски підкуповують тим, що після їх нанесення автомобіль виглядає ніби щойно з салону. Віск маскує мікропошкодження і створює на поверхні прозоре покриття, завдяки якому кузов набуває розкішного блиску, а колір стає глибоким і насиченим. Тож якщо автомобіль вашого знайомого тривалий час як новий – є велика ймовірність, що він користується послугою нанесення твердого воску.
Ще однією вагомою перевагою твердих восків є стійкий, довготривалий захист, який діє до пів року. Захисний шар, який утворюється після нанесення воску, відштовхує бруд і воду та має антистатичний ефект. Автомобіль довше зберігає доглянутий вигляд і не потребує частих мийок.
До мінусів можна віднести досить високу ціну і складність роботи. Для бажаного результату наносити тверді воски треба з ретельним дотриманням технологій.Натуральні і синтетичні, полімерні та керамічні – тверді воски знаходять все більше прихильників завдяки своїй дієвості та ефективності. Головне – обирайте якісний продукт від перевірених виробників. Ми ж використовуємо лише продукцію преміум-класу, перевірену та схвалену багатьма автовласниками – тверді воски ручної роботи від шотландського бренду Angelwax.
Підсумуємо, що твердий віск рекомендується наносити двічі на рік – навесні і восени. Тож саме час записатися на послугу нанесення твердого воску у студію детейлінгу Carclean Novovolynsk!

Ми в INSTAGRAM

Пропонуємо записатися на послугу уже сьогодні! Тисни сюди

Ми знаходимось:
м. Нововолинськ.
Вулиця: зелена 65 (біля центрального ринку)
Деталі, ціни, запис за телефоном
+380982220022 ( Олександр )

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.