+19.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

1
Керамічний захист автомобіля. Що це таке та для чого потрібен?


Кузов автомобіля потребує постійного захисту.

Вплив навколишнього середовища часто нищить лакофарбове покриття авто, що може призвести не лише до погіршення естетичного вигляду авто, а й до гірших наслідків, таких як корозія.

Один з найпопулярніших видів захисту сьогодні — це керамічне покриття кузова автомобіля або, простішими словами, рідке скло.

Таке покриття вже здобуло славу, адже відрізняється хорошими механічними властивостями та унікальною комбінацією захисних речовин, а ще відштовхувальними функціями щодо забруднень та нальотів.

Першочергова функція захисного покриття

— оберігати кузов автомобіля від пошкоджень. Після нанесення керамічного покриття на автомобілі формується товста плівка з кристалів, яка захищає кузов від подряпин та сколів. Вона стає бар’єром, який відштовхує вологу та забруднення, оберігає від реагентів взимку та від ультрафіолетового випромінювання влітку.

А ще керамічне покриття створює ефект дзеркального блиску! Ваше авто буде сяяти та виглядати наче щойно з салону! Рідке скло захищатиме лакофарбове покриття та зберігатиме його первісну структуру.

До речі, автомобіль з керамічним захистом мити треба значно рідше. Зазвичай вистачає звичайного ополіскування водою.Використовувати щітки з твердими волокнами категорично заборонено!

Правильно самостійно покрити автомобіль складно і практично не можливо. Процедура в дечому нагадує полірування, проте треба бути значно уважнішим та обережнішим.

Фахівці компанії Carclean Novovolynsk в своїй роботі використовують засоби бренду Nanolex. До речі, наша компанія є ексклюзивним імпортером продукції цього виробника.

Замовити керамічне покриття для вашого авто можна за номером телефону 098 222 00 22

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.