+19.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

1
Відновлення шкіряного салону: що для цього потрібно?


Шкіряний салон в автомобілі — це мрія багатьох! Він виглядає стильно та багато. А ще такі сидіння дуже зручні! Проте шкіра, як і будь-який інший матеріал з часом зношується та потребує відновлення.

Які переваги та недоліки шкіряного салону


Перш за все варто відзначити, що шкіряний салон довговічніший, ніж текстильний. З його поверхні набагато легше прибрати різноманітні забруднення — пил, воду, пісок тощо. При правильному догляді шкіряний салон буде служити вам довго. Але все ж ніхто не застрахований від тріщин, подряпин та вікового зносу. Не потрібно забувати, що шкіряний салон чутливий до сонячних променів, тому з часом він може втратити первісний колір та блиск. Також сонце сприяє руйнуванню структури матеріалу, що з часом призводить до появи розтягнень та тріщин.

Як захистити шкіряний салон автомобіля та що робити для того, аби він знов набув первісного вигляду?Звісно, є пошкодження, які просто неможливо усунути. В такому разі салон просто потрібно замінити. Але більшість ушкоджень можна усунути, якщо віддати машину у хороші руки фахівців Carclean.

Для цього потрібна спеціальна фарба, яка з точністю повинна повторювати колір вашого салону. Зверніть увагу, що фарба повинна бути не звичайна, а створена саме для реставрації автомобільної шкіри. Якщо ви хочете відновлювати салон самостійно, то придбати таку фарбу можна у наших фахівців. При правильному використанні салон буде виглядати як новий, а відновлені елементи нічим не відрізнятимуться від оригінальних.


Зверніть увагу! Відновлення шкіряного салону самостійно — це нелегка справа, яка може зайняти у вас дуже багато часу. Якщо щось піде не так, то салон повністю доведеться замінити. Тому ми радимо довірити цю справу фахівцям, які мають багаторічний досвід та спеціальні знання.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.