+19.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

1
Гаражні майстри чи сертифікована детейлінг студія?


Час від часу кожен автомобіль потребує догляду. Чи то невеликий ремонт, чи то полірування кузову, чи звичайна мийка. Правильний догляд збільшує довговічність вашого авто та покращує його технічний стан та зовнішній вигляд.

Що обрати: дешевого гаражного майстра чи дорожчого сертифікованого фахівця?


В першу чергу хочемо розвіяти міф про те, що у спеціалізованих детейлінг студіях обслуговування автомобіля обійдеться дешевше, ніж у звичайних гаражних майстрів. Це далеко не так. Ціни практично однакові, а якщо й відрізняються, то тільки через те, що у сертифікованих фахівців зазвичай використовують нове сучасне обладнання та якісні матеріали.

По-друге, варто подумати про те, що ви ніколи не будете знати як саме працює майстер в гаражі, чи є в нього відповідна освіта і знання, вчився він у хороших фахівців чи на відео у YouTube. Натомість у детейлінг студіях вас завжди зустріне кваліфікований майстер з ліцензією.


Часто після полірування машин у гаражах власники знаходять ще більше подряпин, ніж до процедури. А після обробки неякісною або звичайною побутовою хімією салону автомобіля оббивка втрачає первісний вигляд, псується, вицвітає та, навіть, може пошкодитися безповоротно.

Як працюють сертифіковані фахівці?


Першочергово вони роблять професійний огляд автомобіля, для того щоб визначити рівень механічних пошкоджень та оцінити об’єм роботи. Після огляду та погодження завдання з клієнтом, фахівці приступають до роботи.

Ваш автомобіль обов’язково помиють з використанням найбільш якісної автомобільної хімії та оброблять салон спеціальними засобами, які відновлять, очистять та захистять вашу машину від майбутніх пошкоджень.


Щодо полірування, то тут хочемо відзначити високий професіоналізм усіх майстрів нашої детейлінг студії. Нещодавно вони пройшли спеціалізовані навчання з полірування від наших партнерів з Німеччини, перейняли європейський досвід та отримали відповідні сертифікати.

До слова, нам вже неодноразово доводилося перероблювати роботи гаражних майстрів та “рятувати” машини. Тому, якщо ви хочете, щоб ваше авто було в надійних руках — довірте його нам!


Вистачить лише один раз скористатися послугами професійної детейлінг-студії, і ви побачите різницю. Наші майстри завжди використовують хорошу автомобільну хімію від надійних виробників. Вона не тільки не зіпсує салон автомобіля, а й відновить його первісний вигляд! А засоби для полірування та очищення кузова нададуть вашому автомобілю нового блиску.


Шукайте нас за адресою м. Нововолинськ, вул. Зелена, 65. Телефон: 098 222 00 22

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.