+19.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

2
Для чого потрібна парова чистка салону автомобіляДля багатьох сучасних людей автомобіль — це друга домівка. Саме у ньому ми проводимо значну частину свого часу. Адже зручне та своєчасне пересування містом можна вважати запорукою багатьох успішних справ. Звісно, кожному з нас хочеться щоб наш автомобіль завжди мав ідеальний вигляд.

Так як і вдома, час від часу ми прибираємо в автомобілі. Але звичайне прибирання пилососом не позбавить вас від забруднень, які вже в’їлися в салон машини. Саме для того, аби максимально очистити ваше авто від шкідливого бруду, ми пропонуємо скористатися послугою парового очищення салону автомобіля.

Чим відрізняється звичайне прибирання від парової чистки?

Усі ми люди, і прекрасно розуміємо, що окрім поїздок на роботу та на бізнес-зустрічі, практично кожен використовує автомобіль для інших потреб. Часто в машині їздять малі діти та домашні тварини, перевозяться речі та продукти харчування. Все це лишає свої сліди.

Звичайне прибирання не усуне пилових кліщів, цвілі, сліди від невдалих хімчисток, застарілі плями тощо. З цим може справитися тільки парова чистка автомобіля.

Зверніть увагу! При такій процедурі не використовуються хімічні засоби, тому таке очищення є безпечним для усіх членів вашої родини. А ще це означає, що салон автомобіля 100 % залишиться непошкодженим. Парове очищення можна застосовувати для будь-яких матеріалів: шкіра, пластик, текстиль, резина, скло тощо.

Температура пару при очищенні 90-95 С. Це дає змогу вбити всі шкідливі бактерії та забезпечити максимальну чистоту без плям та розводів.

Скільки часу займає чистка паром?

Зважаючи на те, що при очищенні салону паром не використовуються хімічні засоби, тривалість такого прибирання значно скорочується. Якщо звичайна хімчистка триває 10-12 годин (адже салон має висохнути), то чистка паром займає всього 3-4 години, адже машина залишається практично сухою.

Де можна замовити чистку салону автомобіля паром в Нововолинську?

Ідеально очистити ваш автомобіль можуть фахівці студії автомобільного детейлінгу Carclean Novovolynsk. Знайти її можна за адресою вул. Зелена, 65. Більше про очищення паром можна дізнатися за номером телефону 0982220022.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.