1
Студенти про «Carclean Academy»: Дмитро Оберемчук (м. Київ)

-Мене тягне до автомобілів, немов магнітом, — розповідає наш випускник Дмитро Оберемчук. Наша людина — в Carclean Academy всі такі! 

Дмитро — представник київської компанії «Ідеал-Сервіс», яка займається пригоном автомобілів з США і їх детейлінгом «під ключ». Тривалий час спеціалізувався на хімчистках авто. Згодом вирішив освоїти новий напрямок і приїхав в Луцьк навчатися реставрації шкіри та пластику.Дмитре, чому саме реставрація шкіри?


Мені дуже подобається, та й ця послуга зараз дуже затребувана серед наших клієнтів. Раніше ми запрошували спеціалістів зі сторони. Але ж набагато практичніше пройти навчання і робити це самостійно!Чому вибрали Carclean Academy?

Тому що ви найкращі! Проаналізували ринок і зрозуміли, що аналогів вашій Академії в Україні немає.Ваші сподівання виправдалися?


Більш ніж! Сподобалося все! Теплий прийом, колектив, умови проживання — все на найвищому рівні. Враження тільки позитивні.

Як проходить навчання?

Все детально пояснюють, розказують і показують.Багато практувалися: реставрували кермо та сидіння, підбирали колір, працювали з різними дефектами, відновлювали текстуру.


Важливо, що тренер відповідає на всі питання і допомагає прояснити незрозумілі моменти. Все ж таки індивідуальне навчання — це великий плюс, вся увага тобі.Великий респект команді Carclean Academy: ви робите колосальну роботу! На даний момент кращої школи детейлінгу в Україні немає!

Дякуємо! 

«Carclean Academy» — ваш правильний путівник у світі детейлінгу!

☎️ +38 050 15 99 888, +38 096 15 99 888, +38 067 106 78 76 (Viber, Telegram).

We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.