2
-В «Carclean Academy» мене навчили, що треба завжди відповідати за свою роботу, - Андрій Чачунь (м. Червоноград)

Круто, коли людина має мету і наполегливо до неї йде! Як Андрій Чачунь з м. Червоноград, який мріє про власну улюблену справу у сфері детейлінгу. Він приїхав в «Carclean Academy», щоб стати професіоналом у догляді за авто!Ми поспілкувалися про автомобілі, різницю між детейлінгом і мас-маркетом та перспективи розвитку у цій сфері. Ну і, звичайно, про враження від «Carclean Academy».

Андрію, чим ви займаєтеся?

Працюю на Червоноградському заводі металевих конструкцій. До роботи з автомобілями до цього часу не мав жодного відношення.

Чому вирішили навчатися детейлінгу?

Просто мені це подобається.

Давно хотів покращити щось в своїй машині. Дуже довго шукав, що саме, як саме і хто б мені це зробив.

І ось одного разу потрапив у представництво Міжнародної мережі детейлінг-студій Carclean. Там мені сполірували машину і покрили воском. Я був дуже задоволений!

Поспілкувався зі спеціалістами і дізнався, що в Carclean не лише надають послуги, а й навчають детейлінгу. Зацікавився, приїхав на екскурсію в Carclean Academy, сподобалося. Після нетривалих роздумів, зважувань «за» і «проти» записався на навчання детейлінгу екстер’єру та інтер’єру.
Які враження від Академії детейлінгу?

Тільки позитивні. Все дуже класно — від початку до кінця. Підхід, відношення, атмосфера, житло, харчування – просто супер.

Чи складно було навчатися?

Інформації багато, але вона подається структуровано і одразу закріплюється на практиці. А якщо ти зробив щось хоч раз самостійно, воно відкладається у пам’яті і уже згадується саме собою. Мені особисто було не складно, а дуже цікаво.

Що запам’яталося найбільше?

Полірування. Спочатку трохи боявся, що нічого не вийде. Але якось почав – і все окей.
Детейлінг-чищення салону – це для мене взагалі щось з ряду фантастики!

От як роблять на дешевих хімчистках? Купили балончик у магазині, запшикали, пропилососили, і все. Ти виїжджаєш, а в машині смердить сирістю, бо вона не висушена, між кнопками сміття… Треш, коротше кажучи. А багато хто до такого звик і вважає, що це абсолютно нормально. Ні, так не має бути!

Професійне очищення салону – це коли чисто в кожному куточку, в машині затишно і приємно пахне.
Так, детейлінг-послуги дорожчі, ніж звичайна мийка чи хімчистка. Але вони набагато якісніші. Ось я спостерігав на Carclean за мийкою авто. У них для кожного елемента своя фібра. На одну машину їх іде декілька.

А як на масовій мийці: є одна фібра і нею перетирають всю машину. Я був свідком, як однією фіброю витерли кузов і салон. Потім подряпини на лаку, запах в машині…

В «Carclean Academy» навчають, що ти завжди маєш відповідати за свою роботу.

Отримали від навчання те, що очікували?

Повторюся, що дуже задоволений навчанням в «Carclean Academy»! І переконаний, що навчатися треба.

А тим, хто вважає, що детейлінг – це просто і легко, скажу: в реальності все зовсім не так, як уявляється.

Ось, наприклад, я до навчання передивився купу роликів на ютубі, переглянув багато статей. Тільки спробувавши зробити таку роботу сам, зрозумів, що за красивою картинкою стоїть важка праця. Результат того ж полірування складається з безлічі чинників – починаючи від розхідних матеріалів до вмінь і навичок спеціаліста. Ці всі тонкощі можна зрозуміти, лише пройшовши професійне навчання.

Які плани на майбутнє?

Коли їхав в Академію, ще не знав, як буду використовувати отримані знання – суто для себе чи для роботи. По закінченню курсу схиляюся до другого варіанту.

Хочу мати власну справу і бути сам собі господарем. Над цим і працюватиму.

«Carclean Academy» — це...?

Це місце, куди хочеться повернутися знову. І я сюди ще обов’язково приїду!Carclean Academy — ваш путівник у світі детейлінгу!
We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


1 комментарий

avatar
Адвокат Запорожье. Юрист Запорожье. Бесплатные юридические консультации. Более детально на сайте: advokat-zp.in.ua
адвокат Запорожье
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.