2
Випускники Carclean Academy: людина дії Сергій Стрільчик (м. Біла Церква)

Треба діяти, а не роздумувати, — впевнений Сергій Стрільчик з м. Біла Церква. Тому, коли побачив інформацію про Carclean Academy, одразу зателефонував, записався і приїхав на курси курси «Детейлінг екстер’єру» і «Реставрація кузова без перефарбування».

І ось навчання успішно пройдене і сертифікат отриманий!Історія Сергія, його враження від навчання в «Carclean Academy» та детейлінгу загалом – у нашій розмові.

Сергію, розкажіть коротко про свою діяльність.

Займаюся пригоном і продажем автомобілів з Америки. Також продаємо запчастини – нові та б/в.

Чому вирішили пройти навчання?

Побачив в інтернеті інформацію про «Carclean Academy», сподобалося. Подумав, а чому б і собі не навчитися?

По-перше, мені подобається робити красиві автомобілі, бачити результат своїх старань. По-друге, навіщо платити комусь гроші за підготовку авто, якщо можна зробити це самому? По-третє, це саморозвиток, який дає можливість у подальшому відкрити щось своє.Довго налаштовувалися на поїздку?

На навчання поїхав спонтанно, довго не думав. Я взагалі людина дії. Якщо ти довго думаєш, починаєш сумніватися, щось надумувати, додумувати. А так собі вирішив і зробив.

Розглядали інші школи, окрім «Carclean Academy»?

Так, розглядав один варіант у Києві. Але зваживши всі за і проти, все ж таки обрав Луцьк.

Що стало ключовим моментом у виборі?

Тут людина приїжджає і не думає, що їсти, де жити та про інші побутові проблеми. Все вирішують за тебе. Тобто ти просто навчаєшся, і нічого не відволікає. Надають комфортне житло на території Академії, смачні обіди, всі потрібні матеріали. Знаходиться Carclean Academy в центрі міста. Поряд все необхідне, після навчання є де прогулятися.

Мені тут дуже подобається! Все на найвищому рівні.

Чи виправдалися ваші сподівання щодо навчання?

Можна сказати, що навіть перевершилися;) Дуже хороший результат дає те, що все пробуєш на практиці, власними руками.Тренер показав, розказав всі нюанси, а ти все сам робиш. Коли щось не виходить – пояснюють і показують ще раз.Самостійне відпрацювання набагато ефективніше, ніж стояти і дивитися, як хтось робить.

А ще в «Carclean Academy» дуже комфортна атмосфера, всі дуже доброзичливі. Це теж сприяє результативності навчання.Ви навчалися детейлінгу «з нуля» чи мали певний досвід?

Чистив салон, натирав авто полірольками, щоб для клієнта воно блищало. Ну це так, на любительському рівні. Полірувати давав іншим майстрам, і мені не дуже подобалося, як вони це роблять по якості. Я ще не закінчив навчання і перший раз полірую, а набагато краще зробив цю роботу, ніж вони. Все ж таки професійний підхід відіграє дуже велику роль.

Що найбільше подобається з вивченого?

Коли проходжуся фінішною пастою і бачу кінцевий результат своєї роботи.А що дається найскладніше?

Якщо є бажання й інтерес, то все під силу.

Які плани на майбутнє?

Будемо шукати приміщення і займатися детейлінгом ;) Звичайно, хотілося б відкрити щось своє. Думаю, з часом все задумане здійсниться. Коли всерйоз ставиш собі мету, справа принципу – до неї дійти.В майбутньому хотів би ще навчитися поклейці антигравійної плівки. Якщо все буде по плану, приїду залюбки ще й на цей курс.

Будемо раді зустрітися знову! Дякуємо за співпрацю і щиро бажаємо успіху!


Carclean Academy — ваш путівник у світі детейлінгу!
We love cars!

Соцмережі Carclean

We Love cars!!!


0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.