+12.62

Навіщо полірувати та захищати білі автомобілі?

Часто чую від власників білих автомобілів навіщо їх полірувати і захищати? Адже на них нічого не видно (подряпини, голограми і т.д.). Ну максимум відмити добре все, захистити воском і цього буде достатньо. На ці питання я відповідаю, як за алгоритмом і намагаюся донести власнику ті деталі, саме по білим кольорам, які зазвичай вони не знають.

Давайте поговоримо про те, що саме являє собою затерте ЛКП білого автомобіля і яким воно повинно бути в розумінні авто детейлерів. А також нижче наведемо приклади чим найчастіше вдається якісно і без шкоди для ЛКП очистити поверхню.

Коли клієнти звертаються до нас тільки з бажанням покрити авто рідким склом, дуже дивуються, коли ми радимо насамперед полірування, а потім вже захист ЛКП. Після цього фото вони звичайно ж погоджуються.А ось сам процес очищення і підготовки авто до полірування і т.д.
Препарат очистки без проблем виводить з лаку важкі забруднення (колодковий пил або іржаві точки).Так само не забуваємо і про інші забруднення на лаку (липа, тополя, чужорідна фарба та інші). З ними нам допомагають впоратися різного роду автохімія та глина (автоскраб). Після неї поверхня стає дійсно гладкою та очищеною, але будьте уважні у використанні на м'яких лаках ці речі можуть залишити після себе матові плями (при неправильному використанні).

І звичайно ж не обійдемо стороною найпоширеніші забруднення в нашій країні -бітум. На білих автомобілях він дуже помітний і багато власників відразу намагаються його видалити.

Тепер перейдемо безпосередньо до нашого питання — навіщо нанозахист білому автомобілю. Відповідь – так, як і всім решта кольоровим автомобілям. Колір тут не важливий, тут важливі захисні властивості конкретного складу… А як ми знаємонанозахист багато від чого рятує і виручає. Плюс до цього він підсилює глибину кольору і блиск ЛКП. Ну і найважливішою властивістю захистів для білих авто є те, що авто набагато менше брудниться і легко відмивається на відміну від тих, які «варяться» в реагентах весь зимовий період і потім приїжджають з проханнями відмити жовтий наліт та інші забруднення після зими.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.