1
Детейлінг полірування автомобіля

Відновлююче полірування кузова автомобіля є надзвичайно відповідальним і тривалим процесом, який вимагає професійних навичок і суворого дотримання технологічного процесу, що включає широкий комплекс підготовчих робіт з використанням професійної автохімії Nanolex, Rupes, Angelwax, Scholl Concepts.

Підготовка автомобіля до полірування:
1. Безконтактна мийка автомобіля шампунем PreWash (перша фаза) від Nanolex
2. Очистка кузова від бітуму та органіки засобом Tar Remover
3. Очистка дисків від неорганічних речовин (гальмівна стружка, корозійні окислення) засобом Wheel Cleaner (Nanolex) або Revelation (Angelwax)
4. Ручна мийка автомобіля шампунем Pure Shampoo (друга фаза) від Nanolex
5. Очистка кузова і скла глиною (ClayBar) або Автоскрабом (Nanoskin)
6. Мийка автомобіля водою під тиском і турбосушка

Під час відновлюючого детейоінг полірування автомомбіля використовуються тільки найкращі пасти і розхідні матеріали Rupes, Nanolex, AngelWax, Scholl Concepts.
Читать дальше →
  • нет
  • avatar
  • 0
  • Поделиться

1
ПЕРЕВАГИ ЧИСТКИ ДВИГУНА ПАРОЮ


Питання чистки двигуна в автомобілі завжди бурхливо обговорюється на різних сайтах і форумах. Автовласники розділились в думках — чи варто це робити і чи приносить користь дана процедура. Багато автовласників думають, що періодична чистка двигуна небезпечна через можливість залиття водою проводки. Але мийка двигуна водою — це пройдений етап в сучасних технологіях, найкращою і безпечною на даний момент є чистка двигуна парою.

Як і будь-який механізм, двигун потребує періодичного догляді. На думку багатьох автовласників періодична чистка двигуна допомагає:
Читать дальше →