0.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

1
Керамічний захист автомобіля. Що це таке та для чого потрібен?


Кузов автомобіля потребує постійного захисту. Вплив навколишнього середовища часто нищить лакофарбове покриття авто, що в свою чергу може призвести не лише до неестетичного вигляду авто, а й до складніших наслідків, як, наприклад, корозія.

Один з найпопулярніших видів захисту сьогодні — це керамічне покриття кузова автомобіля або, простішими словами, рідке скло.

Таке покриття вже здобуло славу, адже відрізняється хорошими механічними властивостями та унікальною комбінацією захисних речовин, а ще відштовхуючими функціями щодо забруднень та нальотів.

Першочергова функція “рідкого скла” — оберігати кузов автомобіля від пошкоджень. Після нанесення керамічного покриття на автомобілі формується товста плівка з кристалів, яка захищає кузов від подряпин та сколів. Вона стає бар’єром, який відштовхує вологу та забруднення, оберігає від реагентів взимку та від ультрафіолетового випромінювання влітку.

А ще керамічне покриття створює ефект дзеркального блиску! Ваше авто буде сяяти та виглядати наче щойно з салону! Рідке скло захищатиме лакофарбове покриття та зберігатиме його первісну структуру.

До речі, автомобіль з керамічним захистом мити треба значно рідше. Зазвичай вистачає звичайного ополіскування водою.Використовувати щітки з твердими волокнами категорично заборонено!

Самостійно покрити автомобіль рідким склом складно. Процедура в дечому нагадує полірування, проте треба бути значно уважнішим та обережнішим.

Фахівці компанії Carclean Novovolynsk в своїй роботі використовують засоби бренду Nanolex. До речі, наша компанія є ексклюзивним імпортером продукції цього виробника.

Замовити керамічне покриття для вашого авто можна за номером телефону 98 222 00 22

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.