0.00

Carclean Novovolynsk Carclean Novovolynsk (ТОВ Карклін Нововолинськ)

1
Як позбутися дрібних подряпин на авто?

Як сильно б ми не любили свою машину, ніхто не застрахований від механічних пошкоджень. Дрібні подряпини — це дуже поширене явище. Навіть, якщо ви їздите дуже обережно, все може трапитися(


Часто на дорозі можуть траплятися невеликі камінці, під тиском коліс вони відлітають і можуть поцарапати машину. А ще загрубілі грудки снігу, гілки дерев, неякісні ганчірки для миття або ж навіть жіночі сумочки, які випадково можуть зачепитися за авто. Проте це так страшно, як здається. Такі подряпини видалити значно легше, ніж ті, які пошкоджують грунтовку чи взагалі глибокі аж до металу.

Полірування кузова автомобіля відновить первісний вигляд вашого залізного коня!


Для видалення дрібних подряпин використовують спеціальну техніку та воскові поліролі, які не містять абразивних речовин. Поліроль ніби затікає у подряпину та вирівнює поверхню. Проте щоб зберегти ефект на довше, потрібно довірити авто справжнім фахівцям.

Ідеальне обладнання для процедури — це полірувальна машинка Rupes LHR 15 ES/DLX. Це лідер продажу на нашому сайті. Багато автодетейлерів вже спробували і оцінили її!

ЇЇ крок — 15 мм. Підходить для полірування абсолютно різних поверхонь. А в поєднанні з набором полірувальних паст ТМ «Rupes» зробить вашу роботу легкою, а результат ідеальним!

Така машинка не лишає голограм на поверхні та не нагріває її. Вона має електронне регулювання швидкості та оснащена економним двигуном у 500 Вт.

Купуючи полірувальну машинку Rupes LHR 15 ES/DLX ви отримуєте не лише її, а ще й фірмову сумку, набір поліролів та кругів, серветки з мікрофібри та фартухи! Як вам така пропозиція?

Телефонуйте нам та замовляйте! Або ж привозьте своє авто до нас! Ми відполіруємо його до ідеального стану!
  • нет
  • avatar
  • Поделиться

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.